Pagalba
Kontaktai

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

VšĮ Profesinių sąjungų plėtros centras

LR ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Vilniaus aps. ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Lietuvos policijos profesinė sąjunga

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga

Pareigūnų kredito unija

 

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS)

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118, 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt

Įm. kodas: 302301973

Pareigūnų kredito unija, Nr. LT78 5016 2000 1400 0090

Pareigūnų kredito unija, Nr. LT79 5016 2000 1400 0072

NPPSS pirmininkas:

Vladimir Banel

Tel. 8 672 54 030

vladimir.banel@yahoo.com

 

NPPSS administracija

 

Biuro Vilniuje administratorė

Rasa Prašmuntienė

Tel. 8671 98 974

info@pareigunai.lt

Lina Krilavičienė

Tel. 8 671 98 974

info@pareigunai.lt

Vyriausiasis finansininkas

Tomas Mačiulaitis

 

Teisės skyrius


Teisininkė (l.e.p. vadovė)

Donata Dapkutė

teisininkas@pareigunai.lt  

Teisininkė

Margarita Bakienė

margarita.bakiene@pareigunai.lt

 

Teisininkė

Aistė Kuolaitė

aiste.kuolaite@pareigunai.lt

 

NPPSS taryba

 

 

 

NPPSS taryba

Roma Katinienė

tel. 8 672 75 477

roma.katiniene@pareigunai.lt

Alfredas Povilanskas

tel. 868502601

fredispovila@gmail.com

Kęstutis Pauliukas

tel. 8 698 08 445

kestutispaull@gmail.com

Rimvydas Versinskas

tel. 8 686 77 184

versinskas@gmail.com

Andrius Bareika

tel. 8 601 65471

andriuxa370@inbox.lt

Žygimantas Kalpokas

tel. 868654245

 

zkalpokas@gmail.com 

Robertas Baltuška (rezervas)

Panevėžio aps. priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

tel. 8 633 30666

ketrona@gmail.com

 

 

 

VšĮ Profesinių sąjungų plėtros centras

Direktorius

Tomas Vaitkunskas

tel. 8 687 79388

tardytojai@gmail.com 

 

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (LR ITĮPS)

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt

 

 

 

LR ITĮPS pirmininkas Kęstutis Pauliukas

Tel. 8 698 08445

el. paštas: kestutispaull@gmail.com

 

Tarybos nariai

Tomas Vaitkunskas

Tel. 8 687 79388

Jurgita Mansevičienė

Tel. 864716368

Justinas Ozarinskas

862647294

 

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (VA ITĮPS)

Juridinio asmens registro kodas 193404123

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt

 

 

 

 

VA ITĮPS pirmininkas:

 

Vitalijus Jagminas,

Vilniaus apskrities VPK 1PK,

tel. 8 600 28919

v.jagminas@gmail.com 

 

Tarybos nariai

Daiva Balkienė,

Vilniaus AVPK Migracija

tel. 8 685 47603

daiva.balkiene@policija.lt

Valdas Blažys,

Vilniaus PN

tel. 8 682 18003

valdasblaz@gmail.com

Martynas Drulia,

Vilniaus AVPK ENTS

 tel. 8 686 18842

martynas.drulia@policija.lt

 

Andrejus Jurevičius,

VST

tel. 8 670 97720

sioma.83@mail.ru

Santa Rinkevičienė,

Vilniaus AVPK Ukmergės r. PK

tel. 8 686 87303

santutisklim@yahoo.com  santa.rinkeviciene@policija.lt

Sigitas Gulbinas,

Vilniaus AVPK Elektrėnų PK

tel. 8 676 22664

sigitas.gulbinas@policija.lt

sigitas.gulbinas@gmail.com

Vaidas Maziliauskas,

Vilniaus AVPK 3 PK

tel. 8 601 01518

vaidas.vaidas@gmail.com

vaidas.maziliauskas@policija.lt

 

 

Lietuvos policijos profesinė sąjunga (LPPS)

Juridinio asmens registro kodas 300608639

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt

 

LPPS pirmininkė:

Roma Katinienė

tel. 8 672 75477

roma.katiniene@pareigunai.lt

 

Tarybos nariai

Tadas Mažutis

Tauragės aps. VPK

tel. 861029556

tadas.mazutis@policija.lt

Elytė Kaminskienė

Klaipėdos AVPK Rietavo PK

tel. 8 606 92314

elyte.luksiene@policija.lt

Arūnas Pužauskas

Klaipėdos apskrities VPK

tel. 615 44733

prsks@yahoo.com

Audrius Apulskis

Klaipėdos aps. VPK Skuodo PK

tel. 869846849

audrius.apulskis@policija.lt

 

Agnė Greblikaitė

Kauno aps. VPK

tel. 868614680

agne.greblikaite@policija.lt

Arnoldas Strumila

Klaipėdos aps. VPK

tel. 867628179

arnoldas.strumila@policija.lt

Vasarė Sorokina

Šiaulių aps. VPK

tel. 865775388

vasare_k@yahoo.com

Mindaugas Uzdonas

Utenos aps. VPK Visagino PK

tel. 867017842

mindaugas.uzdonas@policija.lt

 

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS)

Juridinio asmens registro kodas 301537216

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt

 

LPPPS pirmininkas

Vladimir Banel

VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinė

tel. 8 672 54 030

vladimir.banel@pareigunai.lt

LPPPS vicepirmininkas

Rimantas Liepa

VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinė

tel. 8 698 21268,

rimantas.liepa@gmail.com

LPPPS tarybos pirmininkas

Jevgenijus Amelinas

VSAT prie LR VRM Ignalinos rinktinė

tel. 8 606 92 357

letioxa@gmail.com

 

Tarybos nariai

Giedrius Krilavičius,

VSAT prie LR VRM Sienos kontrolės organizavimo valdyba 

tel. 8 698 80530

giedriuskril@gmail.com

Andrius Bareika

VSAT prie LR VRM Ignalinos rinktinės BEOAD

tel. 8 687 97706

andriuxa370@inbox.lt

Žygimantas Kalpokas

VSAT prie LR VRM Užsieniečių registracijos centras

tel. 8 601 65471

zkalpokas@gmail.com

l.e.p. Simona Stankevičiūtė

VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinė

tel. 8 686 54 245

simonstank@yahoo.com 

 

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga (UGPS)

Juridinio asmens registro kodas 300118795

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT-03103 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el. paštas: info@pareigunai.lt

 

UGPS pirmininkas

Saulius Džiautas

tel. 

dzsaulius@gmail.com 

 

Valdybos nariai

Arūnas Dulevičius

tel. 868685020

arunasdulevicius@gmail.com


Dainius Domantas

tel. 861550433

dainius.domantas6@gmail.com

Robertas Baltuška

tel. 869888789

robertas.nppss@gmail.com


Petras Vitunskas

tel. 861864162 

p.vitunskas@gmail.com

 

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga (LAASDPS)

Juridinio asmens registro kodas 302623077

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT-03103 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

 

 

LAASDPS pirmininkas

Vaidas Laukys

tel. 8 687 120 26

laukysv@gmail.com

 

Pirmininko pavaduotoja

Judita Liukaitytė-Kukienė

tel. 8 615 35939

judita.liukaityte@gmail.com 

 

Valdybos nariai

Arvydas Bagdanskas

tel. 8 614 615 24

arvydas_2001@email.lt

Jaunius Janonis

tel. 8 683 653 85

jaunius.janonis@gmail.com

Gintautas Andruškevičius

tel. 8 615 94505

gintautas.andru@gmail.com 

Andrius Jankauskas

tel. 8 610 43584

a.jankauskas04@gmail.com

Eimantas Puodžiukas

tel. 8 686 32923

epuodziukas@gmail.com  

Valentinas Ščerveninas

tel. 8 686 76535

v.scerveninas@gmail.com 

 

Viktoras Mindžiulis

tel. 8615 94487

v.mindziulis@gmail.com 

Algirdas Miliauskas

tel. 8 610 004 57

a.miliauskas242@gmail.com

 

Kontrolės nariai

 

Romualdas Sližauskas

tel. 8 686 49124

r.slizauskas@vrd.am.lt

Viktoras Ksenzovas

a.ksenzovas@urd.am.lt

Kristina Stripeikienė

tel.: 8 663 69162

k.stripeikiene@amvmt.lt 

 

 

 

Pareigūnų kredito unija  (daugiau apie PKU skaitykite čia)

Birželio 23-iosios g. 15, 03206 Vilnius

tel. +370 (5) 2608934, +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

Mob. tel. 8 673 98414

unija@pareigunai.lt