Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Šiauliuose apsilankęs NPPSS pirmininkas: turime stiprinti tarpšakinį regioninį bendradarbiavimą
2021-12-03

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Saulius Džiautas gruodžio 1-2 dienomis lankėsi Šiauliuose, kur su NPPSS šio regiono atstovais iš policijos, aplinkosaugos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento sistemų aptarė tarpšakinį profsąjungų bendradarbiavimą Šiaulių regione.

 

S. Džiautas Šiauliuose taip pat susitiko su minėtų įstaigų vadovais, taip pat policijos bei aplinkosaugininkų bendruomenėmis.

 

„Tai buvo labai naudingi susitikimai. Kolegas Šiauliuose – NPPSS organizacijų narius, įstaigų vadovus ir atstovus – supažindinome su naujausia informacija dėl kitų metų biudžeto ir statutinių įstaigų finansavimo, teisėkūros, naujų projektų, planuojamų pokyčių vidaus reikalų, aplinkosaugos, valstybės tarnybos sistemose“, – pasakoja S. Džiautas. 

 

Anot jo, tokie vizitai, dialogas ir regioninis tarpšakinis bendradarbiavimas yra ypač svarbūs dėl galimybės keistis informacija, patirtimi ir gerąja praktika. „Tai padeda spręsti vietines bendras problemas. Regionų lyderiai, atstovaujantys skirtingoms šakoms, vienas iš kito gali pasisemti patirties, pasinaudoti jau išbandytais sprendimais. Juk, galų galė, daugelis problemų skirtingose šakose yra tikrai panašios. Pavyzdžiui, susitikimų Šiauliuose metu kilo idėjų aplinkosaugininkų kolektyvinę sutartį papildyti punktais, kurie yra įtvirtinti analogiškuose ugniagesių ar pasieniečių dokumentuose. Kol kas, deja, per mažai žinome apie NPPSS kitų šakų bendražygių pasiekimus ir sėkmės istorijas“.

 

„Naudodamasis proga už susitikimus ir idėjas labai noriu padėkoti įstaigų vadovams Ramūnui Sarapui, Sauliui Baltakiui, Kęstučiui Bautroniui, Almantui Gajauskui, o taip pat NPPSS šakų Šiaulių regiono atstovams Dijanai Rupeikienei, Tadui Joniškiui, Andriui Jankauskui, Sauliui Grigoniui bei Remigijui Lapinskui“, – sako NPPSS pirmininkas. 

 

Tokio formato vizitai bus surengti ir į kitus Lietuvos regionus.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?