Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
„Pareigūnų kredito unija“ prisideda prie „Metų vadovo – lyderio 2013“ rinkimų
2013-09-25

Šiais metais Policijos dienos proga Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) kartu su Vilniaus apskrities tyrimo įstaigų profesine sąjunga ir „Pareigūnų kredito unija“ rengia „Metų vadovo – lyderio 2013“ rinkimus. Pastarųjų tikslas – įvertini svarbiausius vadovų atliktus darbus, padėkoti jiems už daugybę laiko ir jėgų kainuojančią tarnybą bei, žinoma, išrinkti geriausią metų vadovą.

Prie akcijos prisidedančios „Pareigūnų kredito unijos“ administracijos vadovas Vytautas Bakas džiaugėsi rinkimų sumanymu ir teigė, jog tokie dalykai skatina šiuolaikinį vadovavimą.

„Šiais rinkimais siekiama skatinti šiuolaikinę vadovavimo kultūrą, - kalbėdamas apie akciją teigė  V. Bakas. – Ji grįsta atvirumu, įtraukimu, drąsa, kompetencija, atsakomybe ir, be abejo, bendradarbiavimu“.

Geriausią metų vadovą bus siekiama išrinkti apklausos būdu. Tiesa, reikės ne tik pasirinkti savo kandidatą, bet ir atsakyti į keletą klausimų. Siekiant, kad rinkimai būtų objektyvūs, nuomonę išsakyti ir apklausoje dalyvauti yra kviečiami Vilniaus apskrities policijos atstovai, struktūrinių padalinių vadovai bei profsąjungų nariai ir atstovai.

Į šį titulą pretenduoja Vilniaus apskrities policijos struktūrinių padalinių vadovai. Šansų tapti „Metų vadovu – lyderiu 2013“ turi šansų 33 pareigūnai.

Apibendrinti rinkimų rezultatai bus pateikti Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato viršininko sudarytai komisijai. Tuo tarpu komisija atsižvelgdama į vertinimo kriterijus ir apklausos rezultatus spręs, kuris kandidatas yra verčiausias „Metų vadovo – lyderio 2013“ nugalėtojo vardo.

Nugalėjusysis bus paskelbtas spalio 2-ąją, Policijos dieną (dar žinomą kaip Angelų sargų dieną). Jam ne tik atiteks „Metų vadovo – lyderio 2013“ vardas, bet taip pat bus įteiktas specialus prizas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?