Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profsąjunga inicijuoja diskusiją: kokios priešgaisrinės apsaugos reikia Lietuvai
2017-10-13

Spalio 20 d. Seime Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjunga (UGPS) organizuoja pasitarimą „Kokią norime matyti priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą Lietuvoje“. Renginio metu bus siekiama sudėlioti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos  tobulinimo priemonių planą ir viziją, išgryninti neatidėliotinai spręstinas problemas ir aptarti „Programos 1000“ įgyvendinimo planą. 

 

Į pasitarimą kviečiami savivaldybių Priešgaisrinių tarnybų, Gaisrinės saugos asociacijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Vidaus reikalų ministerijos, Vyriausybės, Seimo frakcijų ir komitetų vadovai ir atstovai.

 

Šiuo metu valstybėje priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų pajėgos išbarstytos: valstybinė PGT, savivaldybių PGT, urėdijų, žinybinės, savanorių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Anot renginio organizatorių, būtina imtis veiksmus kuriant patrauklią, darbuotojų, pareigūnų  ir  piliečių lūkesčius tenkinančią valstybinę priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 

 

UGPS kviečia ir pačius piliečius, pareigūnus, priešgaisrinės apsaugos sistemos darbuotojus teikti savo pasiūlymus, pastebėjimus ir kylančias problemas. Kurkime kitokią - geresnę - rytdieną kartu! Savo nuomonę galite pateikti NPPSS Facebook paskyroje https://www.facebook.com/NPPSS arba el. paštu nebetylesiu.vpgt@gmail.com 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?