Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profsąjungų atstovai diskutavo apie Seimo veiklą
2018-02-28

Praėjusią savaitę Seime vyko Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovams suorganizuota diskusija „Lietuvos Respublikos Seimo komitetų veikla, įstatymų svarstymas, priėmimas, leidyba“.  

 

Diskusija siekta supažindinti profesinių sąjungų lyderius, aktyvius narius su Seimo komitetų, komisijų darbu, įstatymų projektų rengimu, registracija, pateikimu, svarstymu ir priėmimu. Su parlamento veikla atstovus supažindino Seimo narys Vytautas Bakas.

 

NPPSS vadovas Vladimir Banel teigė, kad ši diskusija – profesinių sąjungų lyderių mokymo dalis. „Siekiame ugdyti profesinių sąjungų atstovus, ypatingai tuos, kurie dalyvauja organizacijų valdyme ir atstovauja narius tiek institucijų, tiek Seimo lygmenimis. Praktinė diskusija ir supažindinimas su parlamentine veikla, išties, buvo naudinga. Ateityje planuojame rengti mokymus ir diskusijas kitomis temomis“, - teigė V. Banel.

 

„Gyva diskusija buvo tikrai naudinga ir įdomi, galėsime pritaikyti naujai įgytas žinias ne tik profsąjunginėje veikloje, bet ir susitinkant su Seimo nariais. Svarbu ne tai, kiek įstatymo pakeitimo projektų ar apskritai naujų įstatymų Seimo nariai yra pateikę, bet kiek iš jų yra priimta.

 

Diskusija leido įsitikinti, kad, norint pasiekti ženklių rezultatų, būtina vienytis, nes tokiu būdu daug lengviau derėtis su darbdaviu ir įstatymų leidėjais”, - po diskusijos sakė Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos atstovas Remigijus Lapinskas.