Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Įvyko šventė pasieniečių dienos proga
2013-07-16

Penktadienį (birželio 29 d.) oficialios pasieniečių dienos išvakarėse buvo surengta šventė Lietuvos pasienių postuose tarnaujantiems pareigūnams. Pasieniečiai kartu su šeimomis iš visos Lietuvos rinkosi Vilniaus rajone esančiame Uosininkų kaime.

Šventę kiek apkartinti norėjo praktiškai visą dieną lijęs lietus, tačiau tai renginio dalyviams buvo nė motais. Susirinkę žmonės nestokojo geros nuotaikos, šypsojosi, užkandžiavo ir linksmai leido laiką.

Šio gražaus susibūrimo proga kiekvienas pasienio postas turėjo parengti po trumpą prisistatymą. Pastarieji buvo skirtingi – nuo eilėraščių sakymo iki teatrališkų ir muzikinių pasirodymų.

Šventės organizatoriai nustebino jaunuosius pasieniečius – vos pirmus metus pasienio postuose dirbantiems pareigūnams buvo surengtos „krikštynos“. Jos praėjo be nesklandumų ir visi 14 naujokų buvo įšventinti į tikrus pasieniečius.

Vėliau sekė įvairių pramogų ir žaidimų eilė. Organizatoriai parengė įvarais užduotis, kuriomis siekė išsiaiškinti sportiškiausius pasieniečius. Nebuvo užmiršti ir mažieji šventės dalyviai, juos linksminti specialiai atvyko klounas.

Galiausiai įvyko apdovanojimai. Buvo pasveikinti geriausius prisistatymus parengę pasienio postai bei sėkmingiausiai konkursuose pasirodę pasieniečiai. Be to, apdovanoti buvo ir šventės „krikštatėviai“ iš „Pareigūnų kredito unijos“ Vytautas Bakas ir Vladimir Banel. Taip pat buvo padėkota ir sodybos, kurioje įvyko šventė, šeimininkui.

Po kiek laiko į renginį atvyko puikiai žinoma grupė „Išjunk šviesą“. Ji dainavo savo, jau šlageriais tapusius, hitus ir užvedė susirinkusius žmones šokiams, kurie nesibaigė ir grupei išvykus.

Renginio iniciatoriai dėkoja visiems susirinkusiems ir siūlo šventę prisiminti fotografijose.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?