Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
AAD vadovybė darbuotojams turi užtikrinti tinkamas darbo sąlygos
2022-06-16

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialo Aplinkos apsaugos departamente (AAD) vadovė Dijana Rupeikienė ir jos pavaduotojas Romualdas Sližauskas šią savaitę susitiko su departamento direktoriumi Giedriumi Kadziausku. Susitikimo metu buvo aptarti darbuotojams aktualiausi klausimai, apsvarstyti galimi jų sprendimo būdai.

 

Daugiausiai dėmesio susitikime buvo skirta darbo užmokesčio motyvavimo tvarkos darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, klausimui, taip pat motyvavimo darbuotojams, vykdantiems GPAIS konsultacijas, ir civilinio draudimo klausimams. 

 

Profesinės sąjungos atstovai iškėlė klausimą dėl darbuotojų tinkamų darbo sąlygų užtikrinimo. AAD vadovui buvo pateikta visa informacija apie tai, kokių darbo priemonių reikia, kad darbuotojai galėtų saugiai dirbti.

 

„Kiekvienas darbuotojas turi Konstitucijoje garantuotą teisę saugiai dirbti, o darbdavys – įstatymu reglamentuotą pareigą sudaryti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas. Tikiuosi, kad darbuotojų teisė saugiai dirbti mūsų institucijoje bus ne tik deklaruojama, bet ir realiai įgyvendinama, – sakė D. Rupeikienė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?