Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Atlyginimai VPGT pareigūnams gelbėtojams didės vienodai, ne mažiau nei 100 eurų per mėnesį
2019-02-19

Vasario 18 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pavaduotojas, laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas, Mindaugas Kanapickas ir direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas susitiko su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininku Vladimiru Baneliu ir Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininku Sauliumi Džiautu. Susitikimo metu sutarta, kad 2019 m. darbo užmokestis visiems valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams didės ne mažiau kaip 100 eurų per mėnesį.

 

Šis sprendimas bus užprotokoluotas ir pasirašytas visų derybose dalyvavusių pusių. 

 

Be to, buvo sutarta šiais metais atlikti du pareigūnų vertinimus - eilinį ir neeilinį. Neeilinio vertinimo metu bus žiūrima, kaip praktikoje veikia pasiekti susitarimai, susiję su ugniagesių darbo užmokesčio didinimu. 

 

Beje, specialioje darbo grupėje jau ne vieno susitikimo metu buvo diskutuota, kokį variantą, didinant darbo užmokestį pareigūnams, pasirinkti. Darbo grupėje buvo svarstomi du darbo užmokesčio didinimo ugniagesiams scenarijai. Pagal vieną iš jų, budintiems pareigūnams atlygis augtų vienu dydžiu, o ne budintiems - kitu. Antrasis scenarijus numatė skirtingo dydžio darbo užmokesčio didėjimą pareigūnams, skaičiuojant tai pagal individualius vertinimo koeficientus.

 

Galiausiai abiems pusėms pavyko pasiekti kompromisą - darbo užmokestis bus didinamas vienodai, po 0,5 koeficiento punkto.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?