Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Aplinkos apsaugos agentūroje įsteigtas LAASDPS filialas
2021-10-15

Vakar Aplinkos apsaugos agentūroje (AAA) buvo įsteigtas Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialas. Filialo vadovė buvo išrinkta Rasa Skeirienė,  jos pavaduotoja tapo Dainora Puvačiauskienė.

 

„Iki šiol AAA darbuotojai tiesiog buvo mūsų profesinės sąjungos nariais. Visgi filialo įsteigimas agentūroje yra labai svarbus žingsnis plėtojant ir stiprinant socialinį dialogą šioje institucijoje. Filialo statusas iš esmės atitiks pačios profesinės sąjungos statusą, su visomis iš to išplaukiančiomis galimybėmis“, – sako Vaidas Laukys, LAASDPS pirmininkas.

 

„Geriausi rezultatai yra pasiekiami tada, kai veikia gerai suderinta sistema. Tai yra principas, kurio laikysiuosi būdama LAASDPS Aplinkos apsaugos agentūros filialo vadove. Kartu su kolegomis stengsimės prisidėti kuriant aplinkos apsaugos sistemą, kuri veiktų efektyviai, tenkintų pagrįstus čia dirbančių žmonių lūkesčius. Galvoju, kad daugelį problemų galima išspręsti, kartais tiesiog reikia tiksliai jas įvardinti ir kalbėtis. Tikiu, kad filialo įkūrimas bus paskata Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojams aktyviau įsitraukti į profsąjungos veiklą“, – teigia R. Skeirienė.

 

Daugiausiai dėmesio filialo atstovai jau artimiausiu metu žada sutelkti į socialinio dialogo stiprinimą, trūkstamų darbuotojų pritraukimą plečiant jų paieškas regionuose, darbuotojų sprendimų civilinės atsakomybės draudimo galimybes.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?