Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Aplinkosaugininkų profesinė sąjunga išsirinko naująjį pirmininką
2019-04-02

Klaipėdoje vykusioje Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) ataskaitinėje konferencijoje naujuoju organizacijos pirmininku išrinktas Eimantas Puodžiukas. Naujasis vadovas pakeitė profesinei sąjungai nuo steigimo pradžios vadovavusį Vaidą Laukį (nuo 2018 m. liepos 1 dienos organizacijos pirmininko pareigos buvo laikinai patikėtos Judita Liukaitytė-Kukienei).

 

Kaip teigia pats E. Puodžiukas, kartu su valdybos ir filialų atstovais jo laukia daug darbų.

 

„Visų pirma, sieksime sustiprinti LAASDPS filialų darbą ir kaip įmanoma greičiau steigti naujus filialus ten, kur jų kur nėra bei pakeisti valdybos įstatus, kad valdybos nariais galėtų tapti visų LAASDPS filialų atstovai, taip pat Aplinkos ministerijos ir jai pavaldžių institucijų ar įmonių atstovai. Be to, vienu iš prioritetiniu siekių neabejotinai išliks finansavimo didinimas, skirtas pareigūnų darbo užmokesčiui, tarnybiniams drabužiams, transporto priemonėms ir kita įrangai,“ – aiškina naujasis LAASDPS pirmininkas.

 

Taip pat naujai išrinktas vadovas žada, kad aplinkos apsaugos sistemos darbuotojus vienijanti profesinė sąjunga ir toliau sieks gerinti socialinį dialogą su Aplinkos ministerija, kitomis aplinkos apsaugos sistemos institucijomis ir įmonėmis bei teiks siūlymus Aplinkos ministerijai dėl teisės aktų tobulinimo. Pradedant nuo šakinės sutarties pakeitimų tam, kad būtų numatytos teisės visiems sistemos darbuotojams, ne tik tiems, kurie vykdo kontrolę.

 

Šiuo metu Eimantas Puodžiukas yra Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Utenos valdybos Utenos aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas.

 

LAASDPS įsteigta 2011 m. balandžio 9 d. Šiuo metu organizacija vienija daugiau kaip 300 aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų. LAASDPS ataskaitinė konferencija vyko kovo 30 d.

 

LAASDPS priklauso Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?