Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Aplinkosaugininkų profesinės sąjungos atstovai susitiko su Aplinkos apsaugos agentūros vadovais
2021-10-29

Vakar Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) atstovai susitiko su Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) direktore Milda Račiene, jos pavaduotojais Jolanta Songailiene ir Rikantu Aukškalniu. LAASDPS atstovai padėkojo už suteiktą galimybę susitikti, išsakė poziciją, kad problemos sprendžiamos efektyviau, kai yra galimybė abiems pusėms kartu jas išanalizuoti.

 

Susitikimo metu diskutuota dėl tolimesnio bendradarbiavimo galimybių. AAA vadovai išreiškė norą, atsiradus problemai darbe, nedelsti ieškoti kompromisų, interesų pusiausvyros. LAASDPS filialo Agentūroje vadovė Rasa Skeirienė patikino, kad visada sieks tik skaidraus, sąmoningo bendravimo ir bendradarbiavimo. 

 

Susitikime taip pat buvo aptartos aktualios sistemos problemos, susijusios su dideliu darbo krūviu, darbuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Išsakyta, kad dažnai sudėtingas ir neaiškus teisinis reglamentavimas padidina laiko sąnaudas ir apsunkina galimybę savalaikiai ir operatyviai priimti teisingus sprendimus, todėl būtina inicijuoti teisės aktų monitoringą ir jų tobulinimą, siekiant mažinti biurokratizmą. Teisės akto veikimas turi būti tiesiai nukreiptas į aplinkos kokybės gerinimą, o ne biurokratinių procedūrų išplėtimą.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?