Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Aplinkosaugininkų profsąjunga savo nariams parengė dvi atmintines
2020-10-27

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga (LAASDPS) parengė atmintinę, susijusią su Darbo tarybų veikla. Atmintinėje išdėstyti veiklos Darbo taryboje privalumai, principai, kalbama apie šių institucijų veiklos lauką ir sprendimus.

 

Darbo tarybų atmintinė

 

„Norime, kad mūsų nariai būtų kuo geriau pasirengę dalyvauti rinkimuose į šias tarybas, taip pat jų veikloje. Todėl į vieną vietą sudėjome visą svarbiausią informaciją, susijusią su Darbo tarybomis. Manau, kad tai ypač aktuali informacija dabar, kadangi pirmųjų Darbo tarybų kadencijos įstaigose eina pabaigos link, netrukus jų sudėtys bus atnaujinamos”, - sako Vaidas Laukys, LAASDPS pirmininkas. 

 

LAASDPS ekspertai, kartu su NPPSS teisininkais, taip pat parengė atmintinę dėl Imuniteto tarnybų veikos. Joje profesinės sąjungos nariams susisteminta informacija apie situacijas, kuomet dėl skundų ar kitokių pranešimų Aplinkos apsaugos departamentas ar kitų įstaigų analogiški padaliniai turi atlikti patikrinimo procedūras, kaip pareigūnai turi būti tinkamai informuoti apie savo teises, aiškinami galimi procesiniai aspektai.

 

Imuniteto tarnybos atmintinė

 

--

 

Sigito Strazdasuko / santarve.lt nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?