Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Europos pareigūnai diskutavo apie policijos pareigūnų gydymo centrus Jungtinėje Karalystėje
2016-11-07

Policijos gydymo centras (angl. „The Police Treatment Centers“) yra labdaros organizacija, suteikianti ligų ir traumų gydymą policininkams, nepaisant to, ar trauma darbo, ar laisvu laiku. Šiuo metu du tokie centrai yra įkurti Didžiojoje Britanijoje. Fizioterapeutai, slaugos personalas, fizinio pasiruošimo treneriai ir visa komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas esamiems ir baigusiems tarnybą policininkams. Pagrindinis šio centro tikslas – užtikrinti efektyvią policijos pareigūnų sveikatos apsaugą, teikti su gydymu susijusias paslaugas ir vykdyti prevencinę veiklą.

Daugiau nei 4 tūkst. tarnaujančių ir jau tarnybą baigusių pareigūnų kasmet apsilanko viename iš dviejų Policijos gydymo centrų. Kiekvienas pareigūnas visas teikiamas paslaugas gauna nemokamai. Atskiri gydytojų padaliniai rūpinasi fizioterapija, reabilitacija, psichika, holistiniu gydymu, konsultavimu ir papildomomis paslaugomis, tokiomis kaip masažai, kvapų terapijos, refleksoterapija ir pan.

Be to, gydymo centrai rūpinasi traumų prevencija, čia galima atlikti fizinio pasirengimo testus ir gauti patarimus fizinio ir psichologinio pasiruošimo tarnybai klausimais.

Tokio pobūdžio gydymo centrų naudingumui nustatyti buvo atlikti tyrimai. Pagrindiniai tyrimo rezultatai buvo tokie:

1.      Išsiaiškinta, kad net 72 proc. pacientų po 6 savaičių reabilitacijos galėjo grįžti prie įprastinio gyvenimo.  

2.      Ūmūs sužalojimai vidutiniškai gydomi 56 dienas, Policijos gydymo centre tokios traumos išgydomos per 36 dienas.

3.      Už kiekvieną išleistą svarą gydymuisi šiame centre gaunama nauda prilygsta trims svarams (apie 3,38 Eur).

Norėdami naudotis teikiamomis paslaugomis tarnaujantys pareigūnai Policijos gydymo centrui turi suteikti 1,80 svaro (apie 2,03 Eur) paramą per savaitę, į atsargą išėję pareigūnai – 0,65 svaro (apie 0,73 Eur) paramą per savaitę. Parama pareigūnui garantuoja nemokamą gydymą, maistą, apgyvendinimą ir naudojimąsi visomis centro paslaugomis.

Išsamią informaciją anglų kalbą galite rasti čia: http://www.thepolicetreatmentcentres.org/

NPPSS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?