Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Formuojama nauja tarnybinių ginčų sprendimo praktika
2017-05-31

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (VAITĮPS) su Vilniaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu ginčus bando spręsti ne teismine tvarka. Anot profesinės sąjungos atstovų, taip sutaupoma daugybė laiko ir stiprinamas bendradarbiavimas. 


Šiandien, gegužės 31 d., Vilniaus AVPK vyko Tarnybinių ginčų komisijos posėdis. Susitikimo metu buvo svarstomi pareigūnų prašymai dėl pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimo komisijos ir Vilniaus AVPK viršininko sprendimų. Ginčai kilo po to, kai nesutapo tiesioginio vadovo ir komisijos vertinimai. 

 

Posėdžio metu buvo tikrinama, ar nebuvo praleisti prašymų padavimo terminai, nes pareigūnai iš pradžių kreipėsi į Policijos departamentą ir tik vėliau į Vilniaus AVPK. VA ITĮPS atstovai po posėdžio pasidžiaugė, kad Tarnybinių ginčų komisijos pirimininko Mindaugo Puskunigio balso dėka visų pareigūnų prašymai bus nagrinėjami kito posėdžio metu. Į svarstymą bus kviečiami prašymus pateikę pareigūnai ir juos atstovaujantys profesinių sąjungų atstovai.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?