Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Nelaimingų atsitikimų išlaidas padengiantis asmens draudimas – ir NPPSS narių artimiesiems
2021-04-12

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) tęsia bendradarbiavimą su bendrove „Finansinių sprendimų agentūra“ ir „Lietuvos draudimu“. Primename, jog pagal praėjusių metų pabaigoje įsigaliojusią bendradarbiavimo sutartį, visi NPPSS ir jo šakinių organizacijų nariai išskirtinėmis sąlygomis yra apdrausti asmens draudimu, kuris padengia išlaidas nelaimingų atsitikimų metu.

 

NPPSS ir susivienijimo organizacijų nariai yra apdrausti „Lietuvos draudimo“ asmens draudimu 6000 eurų sumai, kuri padengtų nuostolius nutikus lūžiui, išnirimams, minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimams, taip pat finansinė išmoka priklausytų dėl  ilgalaikių ir negrįžtamų traumų pasekmių, mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju. Papildomai 500 eurų sumai apdraudžiamos kritinės ligos (infarktas, insultas, reumatoidinis artritas, vėžys, aklumas ir pan.) bei, 800 eurų sumai, papildomos ligos (Laimo liga, erkinis encefalitas, stabligė ir pan.).

 

Be to panašiomis sąlygomis asmens draudimu gali būti aprausti ir NPPSS profesinių sąjungų narių artimieji – šeimos nariai.

 

Narių šeimų draudimo ATMINTINĖ

 

NPPSS arba šakinių organizacijų narius, norinčius pasinaudoti šiuo pasiūlymu, prašome iki šių metų balandžio 20 d. susisiekti su NPPSS administracija el. paštu narys@pareigunai.lt. Laiške pateikite savo vardą ir pavardę, telefono numerį ir šeimos narių, kuriuos norėtumėte apdrausti, skaičių. Dėl sutarties pasirašymo su Jumis tiesiogiai susisieks „Finansinių sprendimų agentūros“ arba Lietuvos draudimo atstovai.

 

Apdrausti gyvybės ir sveikatos draudimu visus susivienijimo narių bei jų artimuosius tapo įmanoma Jūsų paramos, kurią mums skiriate pajamų deklaravimo metu, dėka. Ačiū Jums! Primename, kad paremti pareigūnų profesines sąjunga deklaruodami pajamas galite ir šiemet. Deklaravimas vyksta iki gegužės 3 d. 

 

Beje, asmens draudimą savo nariams ir jų artimiesiems taip pat siūlo atskirą sutartį su bendrove „Bunda” sudariusiu Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga. 

 

---

 

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?