Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Imtasi Dzūkijos nacionalinio parko darbuotojų problemų sprendimo
2018-03-26

Praėjusią savaitę Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) atstovai lankėsi Merkinėje, kur susitiko su Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių rezervato direkcijos  darbuotojais ir profsąjungos nariais.  Vizito metu su įstaigos direktoriumi Eimučiu Gudelevičiumi ir darbuotojais diskutuota apie darbo sąlygas, galimas pertvarkas saugomų teritorijų srityje ir kitus svarbius klausimus.

 

Diskusijų metu paaiškėjo, kad tikrai yra spręstinų klausimų dėl darbuotojų darbo sąlygų, darbo vertinimo.

 

„Nepaisant vadovo geranoriško požiūrio į darbuotojų keliamus klausimus ir pozityvaus nusiteikimo juos spręsti, darbuotojams trūksta informacijos ir grįžtamojo ryšio. Manau, kad vizitas buvo naudingas abiems pusėms. Sutarėme, kad balandžio pradžioje darbuotojai apsitars tarpusavyje dėl jiems rūpimų klausimų, įsivertins prioritetines sritis ir susitikę su vadovu aptars galimybes  jiems spręsti”, - po susitikimo sakė LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys.

 

Dzūkijos nacionalinio parko  ir Čepkelių rezervato direkcijos  Gamtos  skyriaus ekologė Onutė Grigaitė teigia, kad susitikimo metu paaiškėjo kiek yra daug sąlyčio taškų, o bendras gėris kuriamas kartu diskutuojat, ieškant abiems pusėms priimtino sprendimo. 

 

„Nors kol kas apčiuopiamo rezultato ir neturime, turime konkretų planą, ką darysime toliau. Susitikimas padrąsino ir mus pačius – darbuotojus. Dabar, manau, bus gerokai lengviau išsakyti savo nuomonę, kelti problemas, teikti siūlymus“, - viliasi O. Grigaitė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?