Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Išsiskyrė NPPSS ir Lietuvos policijos profesinės sąjungos keliai
2018-10-19

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) pašalino iš savo gretų Lietuvos policijos profesinę sąjungą (LPPS). Tokį sprendimą priėmė vakar posėdžiavusi NPPSS taryba.

 

„LPPS narystė susivienijime buvo laikinai sustabdyta dar šių metų balandžio mėnesį. Tuomet šiai organizacijai buvo nustatytas laikotarpis, per kurį turėjo būti išspręstos tam tikros vidinės problemos. Deja, pastangų ir teigiamų poslinkių nepastebėjome. Todėl NPPSS taryba ir priėmė tokį sprendimą“, – teigia Vladimir Banel, NPPSS pirmininkas.

 

Anot jo, NPPSS teiks teisines ir kitas paslaugas LPPS nariams iki šių metų gruodžio 1 dienos.

 

„Nenorime, kad dėl išsiskyrusių požiūrių į pareigūnų interesų gynimą kentėtų eiliniai pareigūnai. Todėl nustatėme datą iki kurios LPPS nariams NPPSS teiks visas savo paslaugas. Po to žmonės turės galimybę apsispręsti, ar likti LPPS organizacijoje, ar NPPSS sudėtyje“, – sako NPPSS vadovas.

 

LPPS nariais yra maždaug pusė tūkstančio Lietuvos policijos pareigūnų. NPPSS yra didžiausias Lietuvoje profesinių sąjungų organizacijų susivienijimas, telkiantis daugiau nei 3000 įvairių įstaigų pareigūnų, atstovaujantis jų interesams, teikiantis teisinę, ekonominę, socialinę pagalbą. NPPSS yra savarankiška skėtinė organizacija, nepriklauso jokiam profesinių sąjungų susivienijimui, o  jos veikla finansuojama tik reguliariomis narių įmokomis (įnašais). Nuo 2012 m. NPPSS yra Europos policijos pareigūnų tarptautinės konfederacijos „EuroCOP“ narys.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?