Pagalba

  

Pagalba
LR ITĮPS vadovas K. Pauliukas: metamas šešėlis visai sistemai
2017-02-07

 

LR ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Kęstučio Pauliuko komentaras dėl Kauno tardymo izoliatoriuje susiklosčiusios padėties:

 

Kauno tardymo izoliatoriaus darbuotojos pateikta informacija ir pradėtas tyrimas iš esmės meta šešėlį visai sistemai. Iki šiol Kalėjimų departamento vadovybės veikla buvo nukreipta į procesų skaidrumą, sistemos pažangą ir esminius pokyčius, gerinant pareigūnų darbo sąlygas, dididant darbo užmokestį ir užtikrinant socialines garantijas. Teisingumo ministerija, kuri perėmė tyrimą iš Kalėjimų departamento, turėtų skubos tvarka atlikti tyrimą ir priimti reikiamus sprendimus. Nepaisant to, kad informacijos apie galimus tokio pobūdžio pažeidimus iš Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnų nebuvome gavę, dėsime visas pastangas, kad kiek įmanoma greičiau tiek pareigūnų bendruomenei, tiek visuomenei būtų atsakyta į visus klausimus. Atlikę tyrimą, atsakingi asmenys turėtų kiek įmanoma greičiau pateikti visą informaciją, susijusią su mestais kaltinimais.  Savo ruožtu vadovybė ar kiti atsakingi pareigūnai negali spekuliuoti turima informacija ar daryti spaudimą pareigūnės, pateikusios informaciją, atžvilgiu.

 

Plačiau apie iškeltus įtarimus: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/apie-korupcija-kauno-tardymo-izoliatoriuje-prabilusi-rasa-kazeniene-viesuju-pirkimu-komisijos-pirmininkas-pirko-is-savo-bendroves-56-751558