Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Ketvirtadienį vyks pradėtų pokyčių teisėsaugoje palaikymo akcija
2015-11-24

Gerbiamieji,

Po viešos Prezidentės kritikos stokojant politinės kultūros vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nutarė trauktis iš Vyriausybės. Įvairių visuomenės veikėjų, ekspertų ir paprastų žmonių reakcija parodė, kad Lietuvoje yra daugybė šiam įvykiui neabejingų piliečių. Paramą ministro darbams jau išreiškė pareigūnų organizacijos - veteranai, profesinės sąjungos, asociacijos.

Šiomis dienomis gavę daugybę veikti kviečiančių pareigūnų laiškų, manome, kad nuomonę apie ministro ir jo komandos pradėtas permainas atėjo laikas dar kartą garsiai išreikšti ir visai Lietuvos statutinių pareigūnų bendruomenei.

Mes nevengiame vilkėti pareigūnų uniformų, o vaikai vėl ima svajoti apie pareigūno profesiją. Darbai, kuriuos per trumpą laiką pradėjo S. Skvernelis ir ko komanda  įkvėpė pareigūnų bendruomenę, sutaikė visuomenę ir teisėsaugą, suvienijo visus mus bendram tikslui - saugesnės valstybės sukūrimui.

Todėl šį ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, 12 valandą kviečiami visus Lietuvos pareigūnus ir kitus intrigomis grįsta Lietuvos politika nusivylusius žmones į Katedros aikštę Vilniuje.

Pokyčiai nėra įmanomi be lyderių. Arba, be jų, vyksta daug sunkiau. Tad:

- Jei manote, kad pradėti pokyčiai vidaus reikalų sistemoje svarbūs Jums, Jūsų kolegoms, o taip pat visiems Lietuvos žmonėms ir juos būtina tęsti;

- Jei galvojate, kad padorumas, sąžiningumas, pagarba žmogui ir jo saugumas yra vertybės, kurias norite matyti Lietuvos politikoje ir teisėsaugoje;

Šį ketvirtadienį 12 val prisijunkite prie mūsų Katedros aikštėje Vilniuje. Pabūkime kartu, jei norime padorios ir sąžiningos politikos Lietuvoje ir pokyčių, kurie daro saugesniais mus visus.

Tuos, kurie negali atvykti į Vilnių, kviečiame prisijungti prie mūsų akcijos ketvirtadienio vidurdienį visoje Lietuvoje dviems minutėms įjungiant tarnybinių automobilių garso signalus.

NPPSS vardu, Vladimir Banel, NPPSS vadovas

Dalyvaujantys galite atsižymėti čia: https://www.facebook.com/events/1079768585390748/

Preliminari akcijos programa

12.00 - 12.02

Tarnybinių automobilių sirenos visoje Lietuvoje skelbia akcijos pradžią.

12.02 - 12.30

Pareigūnų organizacijų, visuomenės veikėjų, kitų visuomeninių organizacijų atstovų pasisakymai.

12.30 - 12.45

Akcijos organizatorių žygis į Daukanto aikštę. Pasibaigusio galiojimo neperšaunamų liemenių įteikimas LR Prezidentūros atstovams.

 

Jei turite klausimų, kreipkitės: 

Vilniaus apskrities pareigūnai: VA ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininką Vytautą Lamauską, tel.  860129306 

LR ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininką Tomą Vaitkunską, tel. 8 687 79388

Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkę Romą Katinienę, tel. 8 672 75 477

Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininką Alfredą Povilanską, tel.  868502601

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos tarybos pirmininkas Jevgenijus Amelinas, tel. 860692357

NPPSS informacija