Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Kviečiame keliauti į Varšuvą
2017-06-28

Kviečiame prisijungti prie dviejų dienų kelionės į Varšuvą, Koperniko mokslo centrą. Kelionės maršrutas: Vilnius – Kaunas – Varšuva – Kaunas – Vilnius. 

 

Kelionės datos: š.m. rugpjūčio 26 d. – rugpjūčio 27 d.

 

Kelionės kaina: Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos, Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos, Lietuvos policijos profesinės sąjungos ir Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos nariams ir jų šeimų nariams - 45 Eur,  ne profesinės sąjungos nariams – 60 Eur.

 

Registracija vyksta iki 2017 m. liepos 20 d. el. paštu algimantas.stapcinskas@gmail.com, smulkesnė informacija tel. 8-670-97001. (iki liepos 6 d.) arba tel. 8-600-28919 (liepos 7-20 d.)  Kelionės programa ir kita informacija yra pateikiama žemiau. Rugpjūčio 26 d. anksti ryte (apie 5-6 val.) išvykimas iš Vilniaus, grįžimas į Vilnių – rugpjūčio 27 d. vėlai vakare (apie 23 val.)

 

KELIONĖS PROGRAMA:

 

1 diena. Anksti ryte (apie 5-6 val.) išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Atvykę į Varšuvą aplankome Koperniko mokslo centrą*.  Koperniko mokslo centras yra vienas naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų. Šis centras skirtas ne tik vaikams, suaugusieji taip pat ras ką jame veikti. Koperniko mokslo centre interaktyviu būdu galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, savo kailiu patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų – kas, kodėl, kaip ir kt. Kas nenorės lankyti Koperniko mokslo centro, savarankiškai galės aplankyti Šopeno muziejų (tai būtina nurodyti registracijos metu, nes bilietai į Koperniko mokslo centrą rezervuojami iš anksto).

 

Po apsilankymo Koperniko mokslo centre tęsiame apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Varšuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą: Karalių rūmai ir aikštė, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Šv. Jono krikštytojo katedra, senamiesčio Turgaus aikštė su buvusiais pirklių namais, paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Toliau einame vienu žinomiausiu senamiestyje keliu Karališkuoju traktu, kuriuo einant atsiveria vaizdai į puikiausius rūmus: Prezidentūrą, Universitetą, Mokslų akademiją, paminklus A.Mickevičiui, J. Poniatovskiui, N. Kopernikui, Šv.Kryžiaus bažnyčia, kurioje ilsisi vieno žymiausių lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis. Po visų ekskursijų vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Ryte po pusryčių aplankome Kultūros ir mokslo rūmų apžvalgos aikštelę*. Šis 230 metrų aukščio sovietinio stiliaus pastatas dar vadinamas „Stalino dovana“ Lenkijos žmonėms. Nuo apžvalgos aikštelės, kuri yra 30-ajame aukšte, atsiveria nuostabi miesto panorama. Toliau lankome Lazienki rūmų parką. Lazienki parko ir rūmų kompleksas yra vienas nuostabiausių tokio tipo kompleksų Europoje. Šiame XVII a. pab. įkurtame parke yra daug įdomių architektūrinių paminklų, kurių svarbiausias – „Rūmai ant vandens“. Tai buvo paskutiniojo Lenkijos karaliaus Stanislovo Augusto Poniatovskio vasaros rezidencija, garsėjusi „Ketvirtadienio vakarienėmis“.

 

Vėliau aplankome didingūs Vilanovo rūmus*, kurie iškilo XVII a. tuometiniame Varšuvos priemiestyje vietoje čia buvusios vilos. Vilanovo rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratų šeimos. Tai nuostabus didingojo baroko pavyzdys ir buvusios Respublikos didybės liudininkas. Rūmuose saugomas šalies karališkojo ir meninio paveldo palikimas. Barokinius rūmus puošia angliškas parkas ir itališko stiliaus sodas. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai (apie 23 val.) vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • dviejų dienų kelionė turistinės klasės autobusu;
  • viena nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • kelionės vadovo, gido paslaugos;
  • ekskursinė programa;

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 

  • bilietai į lankomus mokamus objektus: aprašyme (*) pažymietiems objektams reikalinga turėti apie 60 zlotų.
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.