Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Kviečiame paremti NPPSS ir šakines organizacijas deklaruojant pajamas
2022-04-04

Tęsiantis 2021 m. gyventojų pajamų deklaravimui primename, kad deklaruodami savo praėjusių metų pajamas dalimi pernai sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) galite paremti ir pasirinktas profesines sąjungas. Kaip ir pernai, joms, deklaruojant lėšas, galima skirti 0,6 proc. sumokėto GPM. 

 

Šios Jūsų paramos, kaip ir kasmet, labai laukia Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas, o taip pat šakinės jo organizacijos: Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga, Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga, Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga, Lietuvos policijos darbuotojų profesinė sąjunga, Viešojo saugumo pareigūnų profesinė sąjunga ir profesinė sąjunga „Ekspareigūnai.

 

„Pernai mūsų organizacijos per deklaravimą buvo paremtos didesne nei 33 tūkst. eurų suma, maždaug 40 proc. daugiau nei prieš metus. Todėl visų pirma nori asmeniškai padėkoti visiems ir kiekvienam, kurie parėmė NPPSS ir šakines organizacijas. Mums tai ir didelė garbė, ir didelė atsakomybė panaudoti gautus pinigus savo narių ir pareigūnų bendruomenės labui. Galiu pasakyti, kad didžioji dauguma pernai gautų lėšų buvo panaudoti mūsų narių gyvybės ir sveikatos draudimui, – sako NPPSS pirmininkas Saulius Džiautas. 

 

Pajamų deklaravimas šiemet vyks iki gegužės 2 d. 

 

Įsibėgėjus deklaravimo procesui NPPSS atnaujino ir jam skirtą interneto svetainės polapį, kuriame yra patalpinta visa su deklaravimu susijusi praktinė informacija, tokia kaip video ar tekstinės instrukcijos, pažingsniui vedančios paramą skirti norintį žmogų.

 

Skiriant paramą NPPSS ir šakinėms organizacijoms svarbu nepamiršti:

 

– Sprendimas skirti šią paramą nesumažins skiriančiojo asmeninių lėšų – pinigai arba atiteks profesinei sąjungai (apsisprendus paremti), arba liks valstybės biudžete.  

 

– Skyrę paramą profesinėms sąjungoms, neatimsite pinigų iš savo vaikų darželio ar mokyklos, remiamos gyvūnų prieglaudos ar visuomeninės organizacijos. 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio galite ir toliau skirti pasirinktoms viešosioms įstaigoms; 0,6 proc. – politinėms partijoms, dar 0,6 proc. – profesinėms sąjungoms.

 

--

 

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?