Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS prisidėjo prie Pagėgių rinktinės sąskrydžio
2016-09-06

Poilsiavietėje – kempinge „Pušelė“ vykęs sąskrydis organizuojamas kasmet susirinko virš dviejų šimtų dalyvių iš visų VSAT Pagėgių rinktinės  padalinių ir užkardų. Sąskrydis kasmet organizuojamas siekiant tęsti Pagėgių rinktinės pasieniečių tradicijas, pareigūnų, skatinti darbuotojų  glaudesnį bendradarbiavimą, propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, gerinti pareigūnų fizinį pasirengimą ir bendrauti neformalioje aplinkoje.

Šiemet sąskrydis vadinosi „Tai bent šeimynėlė“, nes po reorganizacijos prie rinktinės prijungtos Vištyčio ir Kybartų užkardos. 

Susirinkusiems į gražų Lietuvos kampelį, sveikinimo žodį, linkėdamas visiems gerai praleisti laiką, pabendrauti ir pailsėti, tarė šventės šeimininkas ir šventės iniciatorius VSAT Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis ir vienas iš organizatorių rinktinės vado pavaduotojas Gintautas Šarauskas.

Sąskrydyje pareigūnai dalyvavo linksmose, žaismingose sporto rungtyse ir estafetėse. Komanda Štabas sąskrydį atvykusiems dalyviams pasiūlė sužaisti paplūdimio  tinklinį, Vileikių pasieniečiai – smiginį,  Plaškiai – pasivaržyti estafetėje, Kudirkos Naumiestis savo sugebėjimus ir išmonę siūlė demonstruoti rokeriškų kauliukų spjaudymo varžybose. Viešvilės pasieniečiai pasiūlė rungtį „Galiūnų estafetė“, kurioje reikėjo pripūsti balioną ir pavartyti padangą, Rociškių užkarda sugalvojo „Šlapiąją estafetę“. 

Besivaržančiųjų pareigūnų ir darbuotojų akyse žibėjo azartas ir noras nugalėti, komandas palaikė sirgalių šūksniai ir aplodismentai.

Sąskrydžio rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir prizais: I vietą 2016 metų Pagėgių rinktinės sąskrydyje užėmė Vileikių užkardos komanda, II vietą – Viešvilės užkarda, III vietą – Vištyčio užkarda.  

Pagėgių rinktinės  darbuotojų ir jų šeimos narių sąskrydį jau eilę metų remia ir padeda organizuoti Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga, kuriai pareigūnai išreiškė padėką. Dalyviams dėkojama už aktyvią sportinę, meninę veiklą. 

LPPPS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?