Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS dalyvavo kasmetinėse biatlono su šunimis varžybose
2022-08-18

Rugpjūčio pradžioje Vilniaus rajone esančioje Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinėje vyko kasmetinės biatlono su šunimis varžybos. Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS) yra ilgametis šio renginio partneris.

 

Šiose varžybose, kurios yra skirtos 2016 m. pasienyje nušautam tarnybiniam belgų aviganiui Ramziui atminti, dalyvavo kelios dešimtys Lietuvos pasieniečių, policininkų, kariuomenės atstovų, taip pat civilių kinologų.

 

Varžybų dalyviams teko įveikti 10 kilometrų ilgio trasą, kupiną gamtinių ir specialiai įrengtų kliūčių, taip pat - šaudyti į taikinius tarnybiniais ir pneumatiniais ginklais. Keturkojams renginio dalyviams reikėjo atremti figūranto ataką bei sulaikyti tariamą pažeidėją.

 

LPPPS šį kartą įsteigė prizus (dovanų čekius parduotuvėje „Armijai ir civiliams”) 4 skirtingų šunų kategorijų pirmosios vietos laimėtojams. Juos įteikė ir nugalėtojus pasveikino LPPPS atstovas Mečislav Dubicki. Beje, LPPPS už pagalbą organizuojant šį renginį buvo įteikta Vilniaus pasienio rinktinės vado padėka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?