Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS išplėstiniame atstovų ir narių susitikime: VSAT atstovų pranešimai, LPPPS veiklos ataskaita, strateginis planas ir už nuopelnus laukiantis medalis
2019-04-26

Ignalinos rajone vyko išplėstinis Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) atstovų ir narių susitikimas (strateginio planavimo sesija), kuriame dalyvavo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovai – Personalo valdybos viršininkas Arūnas Tūzas bei Ekonomikos, strateginio planavimo ir apskaitos valdybos viršininkas Virgaudas Lukoševičius.

 

Į suvažiavimą atvykę VSAT atstovai LPPPS nariams pristatė 2019 m. VSAT finansų, logistikos ir personalo sričių prioritetines kryptis bei VSAT padalinių struktūrinius pakeitimus. 

 

Po A. Tūzo ir V. Lukoševičiaus pranešimų vyko ilga ir aktyvi diskusija, nes LPPPS nariai VSAT atstovams turėjo paruošę nemažai klausimų įvairiomis aktualiomis temomis – nuo tarnybinės uniformos iki eilinių ir neeilinių metinių veiklos vertinimų. Į kai kuriuos klausimus dėl laiko stokos VSAT atstovai atsakymus prižadėjo pateikti artimiausiu metu.

 

Atskirą klausimų sąrašą, dėl šiais metais vyksiančio Ignalinos pasienio rinktinės Branduolinės energetikos objektų apsaugos (BEAO) dalinio perdavimo Viešojo saugumo tarnybai (VST), A. Tūzui ir V. Lukoševičiui pateikė LPPPS tarybos narys, Ignalinos BEAO dalinio atstovas, Artūras Mazūra. Dėl šio padalinio integracijos į VST sudėtį artimiausiu metu taip pat planuojamas bendras LPPPS susitikimas su VSAT ir VST atstovais.

 

Susitikime pristatytas ir VSAT šakos kolektyvinės sutarties projektas, dėl kurio derybos baigtos po daugiau nei 3 mėnesių ir 14 derybinių raundų Vidaus reikalų ministerijoje, bei aptartas 1 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimas profesinėms sąjungoms. Priminame, kad visi dar neskyrę paramos tai gali padaryti iki gegužės 1 d. (trečiadienio). Visą informaciją apie paramos skyrimą galite rasti: https://www.pareigunai.lt/1procentas/.

 

Išplėstiniame atstovų ir narių susitikime taip pat apžvelgti 2018 m. LPPPS veiklos ir pagrindinės administruojamos prioritetinės sritys bei pagrindiniai 2019 m. veiklos prioritetai ir tęstiniai darbai. Apie tai dalyviams pasakojo LPPPS pirmininkas Vladimir Banel. Savo ruožtu, LPPPS tarybos pirmininkas Jevgenijus Amelinas pristatė 2018 m. strateginį veiklos planą, jo eigą, atliktus darbus bei 2019 m. strateginio plano projektą.

 

Pagaliau, balandžio 18 d. vykusiame LPPPS atstovų ir narių išplėstiniame susitikime aptarta ir LPPPS atstovų motyvacijos už veiklą sistema bei pristatytas ir patvirtintas naujo medalio, kuriuo ateityje bus apdovanojami nusipelnę LPPPS nariai, projektas.

 

IMG_0985 

 

IMG_2273_2 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?