Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS parėmė kasmetinį Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnų baidarių žygį
2019-08-28

Šeštadienį Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ir jų šeimos nariai rinkosi į jau tradicija tapusį baidarių žygį. Savo ruožtu, Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS) tapo šio, šiemet 8 kartą organizuojamo, renginio rėmėja.

 

LPPPS Tarybos pirmininko Jevgenijaus Amelino teigimu, tokios iniciatyvos taip pat yra svarbi profesinės sąjungos veiklos sritis.

 

„Džiaugiamės, jog jau ne vienerius metus galime prisidėti prie šios iniciatyvos. Tokios veiklos vienija bendruomenę ir vysto vidinį dialogą, o tai ne ką mažiau svarbu nei kasdieniai profesinės sąjungos darbai,“ – sako J. Amelinas.

 

Šiemet į baidarių žygį susirinko 40 dalyvių, o jų pasirinktas maršrutas driekėsi apie 18 kilometrų vaizdinga Baltosios Ančios upe.

 

Anksčiau žygyje nedalyvavę dalyviai davė baidarių žygeivio priesaiką, o visiems baidarių žygio dalyviams tradiciškai įteikti specialūs medaliai. Be to, aktyviausi aštuntojo žygio baidarėmis organizatoriai Kalvarijos pasienio užkardos vado buvo apdovanoti atminimo dovanomis. LPPPS, savo ruožtu, dėkoja vienam iš aktyviausių iniciatyvos organizatorių, o taip pat ir profesinės sąjungos nariui, Artūrui Kubiliui.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?