Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS – turistinio žygio rėmėja
2019-10-01

Rugsėjo 20 d. beveik pusantro šimto dviratininkų susirinko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos pasienio rinktinės organizuotą turistinį dviračių žygį „Rudeninės Aukštaitijos keliais“. Savo ruožtu, Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS) jau ne pirmą kartą tapo šio bendruomenei svarbaus renginio rėmėja.

 

LPPPS Tarybos pirmininkas Jevgenijus Amelinas pastebi, kad profesinė sąjunga vis dažniau siekia prisijungti prie bendruomenės iniciatyvų.

 

„Stengiamės kaip įmanoma dažniau paremti tokius renginius, nes tikime, kad vieninga ir tarpusavyje bendraujanti bei bendradarbiaujanti bendruomenė yra svarbus komponentas, leidžiantis siekti mums visiems svarbių tikslų,“ – sako J. Amelinas.

 

Iš viso dviračius mynė ir 40 km ilgio trasą įveikė 130 dalyvių iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos padalinių, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Ignalinos rajono savivaldybės ir Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos. Taip pat prisijungė ir grupė Jaunojo pasieniečio būrelio narių iš Vidiškių gimnazijos.

 

Žygio metu dalyviai aplankė Mažulonių piliakalnį, Paringio bažnytėlę, Paringio Švč. Jėzaus širdies bažnyčią ir Vidiškių dvarą.

 

Visiems sėkmingai trasą įveikusiems dviratininkams įteikti medaliai ir saldūs prizai. Taip pat apdovanoti jauniausias ir vyriausias žygio dalyviai, kuriems renginio organizatoriai įteikė unikalius keraminius puodelius su Ignalinos pasienio rinktinės ir žygio logotipu.

 

Šiemet LPPPS taip pat tapo VSAT sąskrydžio, Pagėgių rinktinės jubiliejinio renginio, Sienos kontrolės organizavimo valdybos sąskrydžio, kinologų varžybų, Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnų bei jų šeimos narių baidarių žygio ir kitų bendruomenės renginių rėmėja. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?