Pagalba

  

Pagalba
Ministras Pirmininkas išreiškė palaikymą būsimoms kalėjimų sistemos struktūros pertvarkoms
2018-01-10

Kalėjimų departamento direktorius Robertas Krikštaponis kartu su teisingumo ministre Milda Vainiute detaliau pristatė svarbiausias pertvarkas, kurių laukiama bausmių vykdymo sistemoje.


Peržiūrima Kalėjimų departamentui pavaldžių įkalinimo įstaigų schema, jų valdymas įgyvendinant struktūros pokyčius. Artimiausiu metu bus skelbiami konkursai departamentui pavaldžių įstaigų vadovų pareigoms užimti.

 

Pagrindinis Kalėjimų departamento struktūros pokyčių tikslas – padidinti bausmių vykdymo sistemos valdymo veiksmingumą ir kokybę. Taip pat bus konsoliduojamas ir mažinamas Kalėjimų departamento struktūrinių padalinių skaičius ir administravimo mechanizmas, o viešieji pirkimai jau vykdomi centralizuotai. 

„Daugelis darbų užtikrinant kalėjimų sistemos pertvarką jau vyksta – dabar svarbu į naujai steigiamas pareigas pasamdyti tinkamus žmones“, – po susitikimo sakė teisingumo ministrė M. Vainiutė.

Susitikimo metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis domėjosi didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusiais ir vadovų kaitą lėmusiais Teisingumo ministerijos inicijuotais auditais Kalėjimų departamentui pavaldžiose įstaigose. Kitą savaitę bus baigtas Teisingumo ministerijos Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje atliktas auditas ir apibendrintos bei visuomenei pristatytos jo išvados. 

 

Teisingumo ministerijos informacija