Pagalba
2500
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS atstovai dalyvavo vidaus reikalų ministrės surengtuose „Profsąjungų pusryčiuose“
2022-07-01

Šiandien Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Saulius Džiautas, taip pat Susivienijimui priklausančios Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovas Giedrius Krilavičius bei Viešojo saugumo pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Bareika dalyvavo vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės iniciatyva organizuotame renginyje „Profsąjungų pusryčiai. Kartu susitikime dalyvavo ir kitų statutinius pareigūnus vienijančių organizacijų atstovai. 

 

„Manau, kad tai labai reikalingas susitikimas. Tikiuosi jis taps periodiniu, juk tai puiki proga apsikeisti informacija, aptarti problemas ir opius klausimus. Kartu norėtųsi, kad tokie susitikimai būtų, sakykime, teminiai – juose dalyvautų atskirų įstaigų ir šakų atstovai. Tokiu atvejų būtų dar daugiau konkretumo, – po susitikimo pasakojo S. Džiautas. 

 

Anot jo, profesinių sąjungų atstovai su ministre pasidalino informacija apie svarbiausias neišspręstas problemas, pareigūnų lūkesčius. Daugiausiai dėmesio buvo skirta Vidaus tarnybos statuto, pensijų įstatymo tobulinimui, kompensavimo už keliones į tarnybą ir iš jos didinimui, pareigūnų trūkumui, lėšų poreikiui motyvacijai, vieningos VPGT sistemos sukūrimo perspektyvai. 

 

Šalys sutarė tęsti tokio formato pasitarimus ir ateityje.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?