Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS atstovai pareigūnų problemas sprendžia EuroCOP susitikime
2017-05-02

Rytoj, gegužės 3 dieną, Maltoje vyks Europos policijos konfederacijos (EuroCOP) vykdomojo komiteto posėdis. Susitikime dalyvaus statutinius pareigūnus vienijančių profesinių sąjungų atstovai iš daugiau kaip 20 Europos valstybių, įskaitant ir Nacionalinį pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimą. EuroCOP ir toliau aktyviai siekia vienodų darbo sąlygų, apmokymų, aprūpinimo ir saugos bei sveikatos standartų visiems Europos pareigūnams.

 

Po praėjusių metų kovos su terorizmu konferencijos ir rudens vykdomojo komiteto posėdžio EuroCOP balsas politinėje arenoje tapo dar galingesnis. Nepaisant to, kad situacija gerėja, vis dar susiduriama su policijos pareigūnams aktualiomis problemomis. Viena svarbiausių priežasčių – nevienodas pareigūnų interesų gynimas ir darbo sąlygos skirtingose Europos valstybėse.

 

EuroCOP tęsia pradėtus darbus ir Maltoje vyksiančioje konferencijoje žada aptarti policininkų saugos ir sveikatos, darbo sąlygų, apmokymų ir aprūpinimo, pareigūnų bei profesinių sąjungų teisių klausimus.