Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS laikinai stabdo vienos organizacijos narystę susivienijime
2018-05-02

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) taryba priėmė sprendimą laikinai stabdyti Lietuvos policijos profesinės sąjungos (LPPS) narystę šioje organizacijoje.

 

„Esame aktyviai už teisėsaugos pareigūnų interesus kovojanti ir teisėsaugos pažangos Lietuvoje siekianti skaidri ir atvira organizacija. To paties reikalaujame ir iš savo narių. Deja, pastaruoju metu atsirado abejonių dėl LPPS vadovybės skaidraus valdymo principų. Tai trukdo organizacijai atlikti savo tiesioginę misiją – rūpintis eiliniais policijos pareigūnais.Todėl ir priėmėme nelengvą sprendimą mėnesiui stabdyti šios organizacijos narystę susivienijime. Per šį laikotarpį LPPS privalo išsispręsti vidines problemas. Savo ruožtu NPPSS aktyviai stebės visą procesą ir po mėnesio NPPSS taryba galutinai nuspręs, ar mums ir LPPS yra pakeliui.

 

Priėmėme šį sprendimą, nes mūsų veikloje organizacijos reputacija ir lyderių kompetencijos yra ypač svarbūs. Kasdien sprendžiame įvairius klausimus su pareigūnais, politikais ir valdininkais, teisėsaugos įstaigų vadovais. Per ilgus darbo metus susikūrėme konstruktyvaus ir patikimo partnerio reputaciją, kurią saugome ir branginame”, - sako Vladimir Banel, NPPSS pirmininkas.

 

NPPSS pabrėžia, kad visiems LPPS nariams, pagal poreikius ir galimybes, bus ir toliau teikiamos visos paslaugos, pavyzdžiui teisinė pagalba.

 

LPPS nariais yra maždaug pusė tūkstančio Lietuvos policijos pareigūnų. NPPSS yra didžiausias Lietuvoje profesinių sąjungų organizacijų susivienijimas, telkiantis daugiau nei 3000 įvairių įstaigų pareigūnų, atstovaujantis jų interesams, teikiantis teisinę, ekonominę, socialinę pagalbą.NPPSS yra savarankiška skėtinė organizacija, nepriklauso jokiam profesinių sąjungų susivienijimui, o  jos veikla finansuojama tik reguliariomis narių įmokomis (įnašais). Nuo 2012 m. lapkričio mėnesio NPPSS yra Europos policijos pareigūnų tarptautinės konfederacijos „EuroCOP” narys.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?