Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS siūlo aktyviau skatinti potencialius pretendentus dalyvauti atrankoje į Vilniaus AVPK vadovo postą
2016-01-27

„Vilniaus AVPK yra didžiausia policijos įstaiga ar ne didžiausia valstybės institucija apskritai – čia dirba virš 3000 darbuotojų, kurių didžioji dalis yra pareigūnai. Vadovo pareigos yra labai atsakingos ir į jas turi būti atrinktas geriausias pretendentas. Vilniaus policijos situacija svarbi tiek policijos pareigūnams, tiek visuomenei, tiek visai valstybei“, - pabrėžė NPPSS vadovas Vladimir Banel.

Kaip žinia, dabartinis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Kęstutis Lančinskas palieka tarnybą nuo 2016 m. vasario mėn. Vadovaujantis naujuoju Vidaus tarnybos statutu bus skelbiama atranka naujam vadovui atrinkti. NPPSS atstovus neramina faktas, kad jau pasigirdo įvairių vertinimų, kas turėtų būti atrenkamas į Vilniaus apskrities policijos vadovus.

NPPSS prašo VRM ir policijos vadovų imtis ne tik formalių veiksmų, bet ir neformalių iniciatyvų, kuriomis būtų paskatinti visi potencialūs pretendentai dalyvauti būsimoje atrankoje. Be to, ne mažiau svarbu atidžiai paruošti komisiją, kad ji, veikdama nepriklausomai ir profesionaliai, parinktų stiprų lyderį, sugebėsiantį vesti Vilniaus apskrities policiją į priekį.

Taip pat skaitykite: 

Pareigūnai: naujam Vilniaus policijos vadovui aukštai iškelta kokybiško vadovavimo kartelė

K. Lančinskas: klaida ne ta, kuri padaryta, o ta, kuri neištaisyta

NPPSS informacija