Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS strateginio planavimo sesija
2019-05-03

Vilniuje vyko Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) strateginio planavimo sesija, kurioje dalyvavo net tik NPPSS ir jį vienijančių profesinių sąjungų nariai, bet ir šiemet prie susivienijimo prisijungusios Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) lyderiai.

 

Susitikime apžvelgtas 2018 m. veiklos planas, aptarti tęstiniai darbai bei užsibrėžti 2019 m. tikslai ir pristatytas šių tikslų įgyvendinimo planas. Greta kitų svarbių darbų, vienais iš pagrindinių šių metų prioritetų laikomi šie klausimai: pareigūnų darbo užmokesčio didinimas, valstybinių pensijų statutiniams pareigūnams tobulinimas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento šakų kolektyvinės sutartys, Nacionalinė kolektyvinė sutartis ir 2020 m. šalies biudžetas.

 

Taip pat vykusioje NPPSS strateginio planavimo sesijoje dėmesys skirtas ir NPPSS narių mokymams. Todėl susitikime savo pranešimus „Vidaus ir išorės komunikacija, galimybės ir iššūkiai“ ir „Ko reikia, kad jūs valdytumėte pokyčius, o ne jus valdytų?“ skaitė Vytauto Dižiojo universiteto profesorė Audronė Nugaraitė ir Adizes Instituto (JAV) Lietuvoje vadovas bei Adizes sertifikuotas vyr. konsultantas dr. Virginijus Kundrotas.

 

Šiemet NPPSS strateginio planavimo sesija vyko balandžio 25 d. Tokį renginį, siekdamas tęsti pradėtus ir sistemingai užsibrėžti naujus darbus bei ragindamas susivienijimo narius įsitraukti į veiklą, NPPSS organizuoja kiekvienais metais.

 

unnamed-2