Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS tapo EU.POL nariu
2022-03-08

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas tapo Europos policijos profesinių sąjungų federacijos (EU.POL) nariu. Pagrindiniai organizacijos veiklos tikslai yra smurto prieš policijos pareigūnus mažinimas Europos valstybėse, didesnės pareigūnų socialinės garantijos, tinkama darbo laiko apskaita, pareigūnų organizacijų lyderystės ugdymas, dalinimasis gerąja patirtimi tarp organizacijos narių. Pernai įkurta EU.POL jau vienija daugiau kaip 10 nacionalinių policijos pareigūnų organizacijų įvairiose ES šalyse.

 

EU.POL prezidentas Peter Smets teigia, kad pastaruoju metu daugiausiai dėmesio susilaukia smurto prieš policijos pareigūnus klausimas. „Tai yra labai aktuali problema daugelyje Europos šalių. O ten kur jos kol kas nėra, ji gali bet kada atsirasti. Aišku, didžiąją dalį aktualiausių problemų staiga užgožė situacija Ukrainoje. EU.POL smerkia Rusijos diktatoriaus veiksmus, prisideda prie labdaros Ukrainai, taip pat skatina kitas organizacijas prisidėti”.

 

EU.POL vadovas taip pat sveikina 4 naujas organizacijos nares, tarp kurių, be policijos darbuotojų profesinių sąjungų iš Liuksemburgo, Belgijos ir Prancūzijos, yra ir NPPSS. „Tie iš mūsų, kuriems anksčiau teko susidurti su NPPSS, žino stipri tai yra organizacija. Esu tikras, kad susivienijimas visomis savo išgalėmis padės mums rūpintis policijos pareigūnų gerove visoje Europoje”.

 

Šių metų gegužės pradžioje vyks EU.POL Jungtinė asamblėja. Artimiausiu metu NPPSS ketina inicijuoti EU.POL sprendimus dėl paramos Ukrainos pareigūnams.

 

Iki narystės EU.POL NPPSS buvo aktyvus EuroCOP narys.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?