Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Nuo šiol Pareigūnų kredito unijos nariai operacijas galės atlikti Perlo terminaluose
2013-04-09

Vieningoje sistemoje veikiančios 63 kredito unijos plečia paslaugų spektrą – pinigų operacijos nuo kovo 27 d. unijų klientams vykdomos ir „Perlo“ terminaluose. Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) sistemai priklausančių unijų klientai „Perlo“ terminaluose gali išsigryninti lėšas, papildyti debetinių „Maestro“ ir kreditinių „MasterCard“ kortelių sąskaitas, peržiūrėti sąskaitos likučius.

„Pinigų operacijos „Perlo“ terminaluose unijų nariams suteiks galimybes naudotis paslaugomis ne tik lankantis unijose arba naudojantis 6 bankų bankomatų tinklais, bet ir būnant atokiausiose Lietuvos vietose tiek darbo, tiek švenčių dienomis ar savaitgaliais. Šiuo metu visoje šalyje yra per 1700 „Perlo“ terminalų, kur aptarnaujami mokėjimo kortelių turėtojai“, – teigia LCKU Produktų plėtros

Simona Kukytėgrupės vadovė Simona Kukytė (nuotraukoje).

S. Kukytė primena, kad kredito unijų nariai pinigų operacijas taip pat gali vykdyti Šiaulių banko, „Nordea“, „Danske“, „Citadele“ 270 bankomatų tinkle, 528 SEB ir DNB bankų bankomatuose,186 klientų aptarnavimo skyriuose kredito unijose. 2013 m. sausio mėn. duomenimis, 63 kredito unijos buvo išdavusios 15,7 tūkst. debetinių ir kreditinių kortelių – 5 proc. daugiau nei prieš metus (14,9 tūkst.).


„Perlo“ terminaluose minimali vienos operacijos suma yra 20 litų, maksimali – 2000 litų. Bendra atliktų operacijų suma per parą negali viršyti mokėjimo kortelei nustatyto paros operacijų limito.

Lietuvoje veikia 75 licenciją turinčios kredito unijos, iš kurių 63 priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Tik LCKU sistemai priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 63 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.
Kredito unija – bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas. Šią organizaciją valdo ir kontroliuoja jos nariai vadovaudamiesi kooperatiniu principu: vienas narys – vienas balsas.

Lietuvos centrinės kredito unijos informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?