Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pajamų deklaravimas: galimybė paremti NPPSS ir jos šakines organizacijas
2020-04-22

Gerbiami kolegos ir bendražygiai,

 

Šiandien, balandžio 22 d., prasideda visuotinis gyventojų 2019 m. pajamų deklaravimas. 

 

Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui ir jo šakinėms organizacijoms, atstovaujančioms pareigūnų bendruomenėms ir ginančioms pareigūnų interesus, tai yra labai svarbi galimybė, nes jūs (o taip pat jūsų šeimos nariai, artimieji, draugai), antrus metus iš eilės dalį savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) galite skirti ir profesinių sąjungų paramai. Šiais metais GPM dalis, kuria galite paremti TIK PROFESINES SĄJUNGAS, yra 0,6 proc. GPM.

 

Kaip jau minėta, toks profesinių sąjungų paramos instrumentas Lietuvoje atsirado pernai. Norime Jums padėkoti už tai, kad mūsų organizacijas 2019 m. parėmėte daugiau nei 13 tūkst. eurų: 7,3 tūkst. eurų paremta Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga, 2,7 tūkst. eurų – Lietuvos aplinkos, daugiau nei 1,6 tūkst. eurų – NPPSS, o dar 1,4 tūkst. eurų – Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga. Šias lėšas mūsų organizacijos panaudojo ir tebenaudoja (nes lėšų sulaukėme tik praėjusio lapkričio viduryje) įvairiems dalykams: rudenį rengė protesto akcijas, kurių dėka mums pavyko iškovoti didesnį sistemos finansavimą; su problemomis susidūrusiems nariams užtikrino ir užtikrina profesionalią teisinę pagalbą; vykdo lyderių ugdymo projektus; remia su netikėtais sunkumais susidūrusius savo narius. 

 

Profesinių sąjungų veikla – nenutrūkstama. Nuolatos giname ekonominius ir socialinius pareigūnų interesus, kasmet kylame į politines kovas dėl didesnio statutinių įstaigų finansavimo. Šiais metais netikėtų iššūkių visiems, tame tarpe ir pareigūnų bendruomenei, sukėlė ir kilusi koronaviruso pandemija (aktyviai dalyvaujame spręsdami pareigūnų aprūpinimo apsaugos priemonėmis, testavimo, papildomų socialinių garantijų klausimus).

 

Tam reikalingi resursai, tame tarpe ir finansiniai ištekliai. O Jūsų parama profesinėms sąjungoms deklaruojant praėjusių metų pajamas – vienas iš būdų stiprinti mūsų organizacijas. 

 

Todėl NPPSS ir mūsų šakinių organizacijų vardu norime Jūsų paprašyti nepamiršti profesinių sąjungų ir skirti joms 0,6 proc. savo GPM. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai galima padaryti, rasite mūsų interneto svetainėje www.pareigunai.lt/deklaravimas 

 

Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?