Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Panevėžyje įvyko LAASDPS filialo AAD ataskaitinė-rinkiminė konferencija
2022-04-19

Balandžio 15 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialo Aplinkos apsaugos departamente (AAD), vienijančio daugiau kaip 270 aplinkosaugininkų, ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

 

Konferencijos dalyviams buvo pristatyta filialo 3-jų metų veiklos ataskaita, diskutuota dėl  nuveiktų darbų, brėžiamos artimiausio laikotarpio veiklos gairės ir planuojami konkretūs darbai. 

 

Konferencijos metu buvo išrinkta ir nauja LAASDPS filialo AAD vadovybė. Filialo vadovė tapo Dijana Rupeikienė, o jos pavaduotoju Romualdas Sližauskas. Taip pat patvirtintos aštuonių poskyrių vadovų ir pavaduotojų kandidatūros, įteiktos padėkos aktyviems Filialo nariams už asmeninę iniciatyvą ir aktyvų dalyvavimą profesinės sąjungos veikloje.

 

„Ir toliau būsime labai aktyvūs atstovaudami aplinkosaugininkams ir gindami jų teisėtus interesus. Ypatingą dėmesį skirsime aplinkosaugininkų darbo sąlygų gerinimui, administracinės bei biurokratinės naštos mažinimui, taip pat aplinkosauginių teisės aktų pakeitimų inicijavimui. Praktikoje taikomi teisės aktai turi būti suprantami, neprieštarauti vieni kitiems. Tai yra būtina sąlyga siekiant, kad aplinkosaugininkai efektyviai ir rezultatyviai atliktų savo darbą“, – sakė D. Rupeikienė.

 

Konferencijos delegatus sveikino LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys, AAD direktorius Giedrius Kadziauskas, direktoriaus pavaduotojos Jūratė Rūkštelienė ir Kristina Malaiškaitė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?