Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnai atšaukia protestą
2013-07-17

“Ilgai diskutavę priėmėme sprendimą protestą atšaukti. Tiesiog šiuo metu vyksta intensyvios derybos su Vyriausybe, o jų metu protestuoti būtų nekorektiška”, - teigia Vladimiras Banel, NPPSS vadovas.

Kalbėdamas apie derybas jis teigia, kad pareigūnai Vyriausybei jau pateikė susitarimo su koalicinė daugumą projektą, o šį penktadienį numatytos konsultacijos su Vyriausybės kancleriu ir jo komanda.

“Be to, sulaukėme kanclerio patikinimo, kad ponas Butkevičius apie mūsų situaciją jau kalbėjo su koalicijos partneriais ir sulaukė jų pritarimo teisėsaugos sistemos problemų sprendimui”, - aiškina V. Banel.

Pareigūnai reikalauja nuo 2014 metų sistemos finansavimą padidinti 100 milijonų litų, o šiemet - bent 10-15 milijonų litų. Be to, siekiama, kad per 2 metus sistemos finansavimas grįžtų į 2008 metų lygį.

“Judame į priekį. Aišku, džiaugtis dar anksti, nes konkrečių rezultatų kol kas neturime. Todėl Vergų arijos žodžius tiesiog dedame į stalčių. Neatmetu galimybės, kad mums jų dar prireiks, o pats choras bus žymiai didesnis ir auditorijos atitinkamos”, - sako NPPSS vadovas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?