Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnai: poilsio patalpos skirtos mums, o ne viršininkui
2017-01-24

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (VA ITĮPS) nori išsklaidyti abejones dėl Ukmergės policijos komisariato viršininkui mestų kaltinimų. Neseniai viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad Ukmergės PK viršininkas Mindaugas Petrauskas policijos komisariate mokesčių mokėtojų sąskaita įsirengė gyvenamąsias patalpas ir jose gyvena jau ne vienerius metus, anot profesinės sąjungos, yra ne kas kita kaip šmeižtas.

 

Ukmergės PK pareigūnų bendruomenės teigimu, pareigūno darbas yra įtemptas ir trunka ištisas parą, septynias dienas per savaitę. Pareigūnai dirba ir dieną, ir naktį,o dažnai ir daugau nei priklausytų, t.y. viršvalandžius. Normalu, kad dėl darbo specifikos policijos komisariate ir yra įrengtos poilsio patalpos, kuriose pietų pertraukos, poilsio valandomis galima atsigerti arbatos, kavos, pasišildyti maistą, pavalgyti ar tiesiog pailsėti. Patalpomis gali naudotis kiekvienas komisariato pareigūnas. Panašius poilsio kambarius galima rasti visuose šiuolaikiškai įrengtuose komisariatuose.

 

Pasak Ukmergės PK pareigūnų, komisariate be poilsio patalpų yra dar ir sporto kompleksas. Čia  pareigūnai sportuoja, kad neprarastų reikiamos darbe fizinės formos. Ukmergės PK pareigūnai džiaugiasi, kad komisariate gali poilsio valandėlės metu patogiai pailsėti ir pavalgyti, bei stebisi, kodėl kažkam tos patalpos užkliuvo. Anot pareigūnų, šiuolaikiškas tokių patalpų įrengimas turėtų būti visų Lietuvos policijos komisariatų ir jų vadovų prioritetas.  

 

Tekstą, kuriame pasirodė šmeižianti informacija, galite rasti čia: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/ukmerges-policijos-virsininkui-kaltinimai-darbe-isirengus-buta.htm 

 

VA ITĮPS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?