Pagalba
3550
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnai: Seimo nariai turėtų laikytis įstatymų, kuriuos patys leidžia, o ne demonstratyviai juos laužyti
2013-07-29

Pasak NPPSS pirmininko Vladimir Banel, kai šalyje yra apstu susikaupusių problemų o taip pat vyksta pasaulio bendruomenių dėmesį pritraukiantys tarptautiniai renginiai, Seimo nariai turėtų koncentruotis į jų sprendimą,  stiprinti teisinės valstybės pamatus, rodyti visuomenei įstatymo viršenybės, vienodos visiems atsakomybės prieš įstatymą pavyzdžius, o ne trukdyti pareigūnams atlikti įstatymu numatytą pareigą, kompromituoti šalį.

„Apmaudu, kad eitynių metu kai kurie Seimo nariai demonstravo neleistiną elgesį, nepagarbą įstatymui, sąmoningai nepaklusdami teisėtiems pareigą atliekančių pareigūnų nurodymams. Akivaizdu, kad kai kas labiau rūpinosi provokacijomis, gal būt tam tikro rinkėjo telkimu ar net kitais tikslais, kuriuos galime išgirsti netrukus” – teigia V. Banel.

Kad galimai tam buvo ruošiamasi  rodo iš anksto parengtos ir išdalintos  kaukės su tam tikro politiko atvaizdu  (nors prieš tai jis garsiai protestavo, kad kažkas naudoja jo atvaizdą), garsintuvas   ir pan.

NPPSS mano, kad Vidaus reikalų ministras, kurio pavaldume yra policija turėtų pagirti ir paskatinti puikiai savo darbą atlikusius pareigūnus ir departamento vadovus, atitinkamai įvertindamas  savo partijos bendražygių elgesį.

NPPSS nuomone, pareigūnai turėdama labai ribotus išteklius, labai įtemptomis sąlygomis dirbo nepriekaištingai ir tikisi, kad visuomenė tai suvokia, o policijos darbą vertina teigiamai.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?