Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnai susibūrė tradicinėse daugiakovės varžybose
2017-09-29

Artėjant Angelų sargų dienai Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai susibūrė tradicinėse daugiakovės varžybose. Tradicija organizuoti tokias varžybas gyvuoja jau daugiau nei dešimtį metų ir jose aktyviai dalyvauja Vilniaus aps. ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos nariai. Pastaraisiais metais gerokai keitėsi užduotys, tačiau pareigūnų susidomėjimas nesumažėjo.

 

Šiais metais dalyvauti varžybose užsiregistravo penkios komandos. Kiekvieną komandą sudarė po tris pareigūnus ir du jaunuosius policijos rėmėjus.

 

Pirmiausia komandos gavo nuorodas - koordinates, kurias iššifravus teko surasti iškvietimo vietą. Nuvykus į nurodytą vietą, laukė netikėti išbandymai. Teko ieškoti pabėgusių nepilnamečių, nustatyti jų padarytus pažeidimus, savo išprusimą pademonstruoti atsakinėjant į klausimus, pademonstruoti vairavimo gebėjimus. Vienos užduoties metu teko išsiaiškinti inscenizuotą nusikaltimą, kitoje užduotyje buvo patikrinta „uoslė“ - teko nustatyti, kokie skysčiai, supilstyti į penkis indus, o po to sukonstruoti išardytą naminės degtinės aparatą. Pareigūnams teko surinkti ir ginklus: buvo pateikti išardyti penki tarnybiniai ir vienas ne tarnybinis ginklas. Komandos susidorojo ir su kitomis ne mažiau įdomis užduotimis.

 

Susmavus rezultatus buvo išsiaiškinti nugalėtojai. Gerų emocijų ir azarto su kaupu gavo visi dalyviai bei varžybų organizatoriai, na o VAITIPS visus nudžiugino staigmena.

 

Ukmergės rajono policijos komisariato informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?