Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų bendruomenė iš naujo Vidaus reikalų ministro tikisi pokyčių
2014-11-06

„Savo srities profesionalas, žinantis esmines sistemos bėdas, geras pasirinkimas. Ministerija ir jos vadovai ne vienerius metus nepajėgė imtis esminių pokyčių, todėl naujas vadovas turės atlikti esminius prieš tai buvusių dviejų kadencijų ministrų nepadarytus namų darbus“, - pabrėžia Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel.

NPPSS tikisi, kad dalis darbų, kurie buvo pradėti S. Skverneliui būnant policijos vadovu, persikels į ministro darbotvarkę ir bus toliau kryptingai įgyvendinami.

„Manau, kad svarbiausi ministro tikslai turėtų būti teisėsaugos ir pačios pareigūno profesijos prestižo visuomenėje atkūrimas, sėkmingas kolektyvinių sutarčių įgyvendinimas ir pačios sistemos modernizavimas“, - lūkesčius vardija NPPSS tarybos narys Vytautas Lamauskas.

Profesinių sajungų teigimu, pradėjęs darbą naujasis ministras visų pirma privalės suformuoti savo komandą iš kompetetingų ir korupcijos šešėlio nepersekiojamų asmenų. Antras  ne mažiau svarbus uždavinys – atkurti ministro ir pačios ministerijos reputacijąbei ištirti politinės korupcijos atvejį ministerijoje. Galiausiai, vadovas turės imtis teisėsaugos modernizavimo Vakarų šalių pavyzdžiu. 

NPPSS tikisi, kad ministras sutelks profesionalią, nebijančią iššūkių komandą, kuri bendradarbiaudama su profesinėmis sąjungomis sugebės iš esmės pagerinti pareigūnų darbo sąlygas ir sukurti patrauklią tarnybą motyvuotiems ir doriems žmonėms.

NPPSS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?