Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unijoje - išskirtinės paskolos automobiliams
2022-03-15

Pareigūnų kredito unija per pavasarį savo klientams siūlo riedėti naujais automobiliais. Unija skelbia naują vartojimo paskolų, skirtų automobiliui įsigyti, akciją, kuri truks iki balandžio 10 dienos. 

 

Akcijos metu metinės vartojimo paskolos palūkanos sieks tik 6,5 proc., o paskolos trukmė – iki 5 metų. Didžiausia suma, kurią bus galima pasiskolinti pasinaudojus šiuo pasiūlymu, yra 14,5 tūkst. eurų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Sakykime, kad tai jau yra savotiška mūsų tradicija. Kiekvieną pavasarį skelbiame panašią akciją ir matome, kad žmonės mielai naudojasi proga persėsti į naujesnį, patogesnį, taupesnį, saugesnį automobilį. Drąsiai galiu pasakyti, kad šiemet klientams pasiūlėme pačias geriausias sąlygas. Tokias, kokių nebuvo niekada. Svarbu ir tai, kad šiai paskolai nereikės užstato ar bet kokių kitokių jos užtikrinimo priemonių”, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

 

Pareigūnų kredito unija veikia jai daugiau kaip 13 metų. Savo klientams ji teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, išduoda mokėjimo korteles, siūlo įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi daugiau kaip 5 mln. eurų paskolų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji.

 

 

Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 eurų vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 proc. metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 eurų, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 proc., bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 eurų, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 eurų.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?