Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pasaulinės aplinkos dienos proga – unijos akcija aplinkos apsaugos darbuotojams
2022-06-06

Kasmet birželio 5 dieną minima Pasaulinė aplinkos diena. Šia proga Pareigūnų kredito unija parengė staigmeną visiems Lietuvos aplinkos apsaugos sektoriuje dirbantiems žmonėms. Birželio ir liepos mėnesiais Pareigūnų kredito unijoje jie galės pasinaudoti vartojimo paskola su ypač mažomis – tik 6,5 proc. siekiančiomis – metinėmis palūkanomis.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Tokios akcijos, kurias siejame su įvairiomis profesinėmis šventėmis, jau yra tapusios mūsų unijos tradicija. Šį kartą norime padėkoti aplinkosaugininkams. Beje, labai svarbu, kad pasinaudoti šia akcija gali ne tik aplinkos apsaugos inspektoriai, tačiau visi, dirbantys šiame sektoriuje. Mintyje turiu ir, pavyzdžiui, statybų inspektorius, miškų, hidrometeorologijos tarnybos darbuotojus, – pasakoja Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas. 

 

Jis taip pat primena, kad unijos klientais gali būti ne tik patys pareigūnai ar valstybės tarnautojai, tačiau ir jų artimieji, šeimos nariai. Jiems šiuo metu taip pat bus taikomos šios akcijos sąlygos.

 

„Be to, nors ir mūsų būstinė įsikūrusi Vilniuje, paslaugas galime teikti visoje Lietuvoje, – pabrėžia unijos vadovas. 

 

Aplinkosaugininkams skirta akcija truks lygiai mėnesį, iki liepos 1 dienos.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?