Pagalba

  

Pagalba
Pirmosios paplūdimo tinklinio varžybos „Elektrėnai 2015“
2015-09-22

Nuo ankstyvo ryto organizatoriai derino paskutinius šventės klausimus ir jaudinosi. Juk dalyvauti varžybose pareiškė norą net aštuonios komandos. Apie 11 val. pradėjo rinktis ir pirmieji svečiai – juos prie budėtojų dalies pasitiko policijos rėmėjos.

12 val. į aikštelę, grojant Elektrėnų meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestrui, įžengė komandos iš Trakų, Ukmergės, Šalčininkų ir Švenčionių rajonų policijos komisariatų, Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato, Migracijos valdybos bei Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.    

Visoms komandoms išsirikiavus, žodis buvo suteiktas Elektrėnų policijos viršininkui Andžejui Grudinskiui. Vadovas prisiminė kolegų žodžius, kurie buvo pasakyti, kai šalia komisariato buvo įrengta tinklinio aikštelė ,,būtų neblogai sužaisti“. To pakako, kad gimtų idėja organizuoti tinklinio turnyrą. Elektrėnų policijos viršininkas padėkojo visiems dalyviams ir sirgaliams, Vilniaus apskrities ikiteisminių tyrimo įstaigų profesinei sąjungai, jos atstovui Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Gintarui Jančiauskui, Elektrėnų įmonėms ir gyventojams, prisidėjusiems prie šios šventės. Paskelbęs šventės atidarymą, A. Grudinskij paprašė visų žaidėjų gerai apšilti ir palinkėjo sėkmės. 

Pirmame etape žaidė visos komandos, jos buvo suskirstytos į du pogrupius. Rungtynėms teisėjavo elektrėniškiai Anatolijus Šugajevas ir Konstantinas Bakajevas. Vienas pogrupis žaidė tinklinio aikštelėje prie komisariato, antras – aikštelėje prie Elektrėnų marių. Komandas sudarė trys žaidėjai, du vyrai ir moteris.

Po pirmo etapo paaiškėjo keturios geriausios komandos – Ukmergės rajono ir Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariatų, Migracijos valdybos ir Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos – šios komandos pateko į varžybų pusfinalį. Nepatekusios – pasidalino 5-8 vietomis.

Finale dėl pirmos vietos kovojo ukmergiškiai ir Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato komandos, dėl trečios – Migracijos valdyba ir Elektrėnų PGT. Po atkaklios kovos Elektrėnų PK I-ojo paplūdimio tinklinio turnyro „Elektrėnai 2015“ laimėtojais tapo – Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato komanda, jai ir buvo įteikta nugalėtojų taurė, aukso medaliai ir diplomas. Sidabro medaliais pasipuošė Ukmergės rajono policijos, bronzos – Elektrėnų PGT komandos. Kitos komandos apdovanotos paguodos prizais.

Pasibaigus turnyrui visi susitiko prie bendro vaišių stalo.

Organizatoriai tikisi, kad šis turnyras taps tradicija ir kitais metais komandos vėl galės išbandyti savo jėgas paplūdimio tinklinio varžybose.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija