Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Po mėnesio – profesinės sąjungos „Ekspareigūnai“ suvažiavimas
2021-11-04

2021 metų gruodžio 4 dieną Vilniuje įvyks profesinės sąjungos „Ekspareigūnai“ suvažiavimas (apie tikslią renginio vietą ir laiką bus pranešta papildomai). Visi šios profesinės sąjungos nariai elektroniniu paštu gaus organizacijos įstatus, kuriems galės teikti pasiūlymus. Suvažiavime bus renkama nauja profsąjungos vadovybė, koreguojami įstatai, numatomos veiklos kryptys ir prioritetai.

 

Tuo pačiu kviečiame buvusius pareigūnus ir karius stoti į profesinę sąjungą „Ekspareigūnai“, dalyvauti rengiant Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo projektą ir taip prisidėti prie pokyčių (daugiau informacijos apie stojimą į organizaciją galite rasti čia).

 

Metinis narystės profesinėje sąjungoje „Ekspareigūnai“ mokestis yra 30 eurų. Jį sumokėję ir organizacijos nariais tapę žmonės yra apdraudžiami sveikatos draudimu (įskaitant kritines bei infekcines (be COVID-19) ligas), gali naudotis mobilaus ryšio, namų televizijos ir interneto ryšio tiekėjo „Telia“ bei degalinių tinklo „Viada“ specialiais pasiūlymais bei kitomis narystės organizacijoje privalumais.

 

Profesinė sąjunga „Ekspareigūnai“ yra Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo narė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?