Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Policininkai grasina protestais: su nauja vadovybe bendravimo tradicijos nenusistovėjo
2016-01-27

Policijos profesinės sąjungos vadovės teigimu, pirmiausia reikėtų įvertinti jau atliktas reformas, jų ekonominį efektyvumą, ar tų reformų tikslai buvo įgyvendinti, o tik tada atlikti kitas reformas.

R. Katinienės teigimu, šiuo metu didžiausias rūpestis – kriminalinės ir viešosios policijos sujungimo reformos būsimasis vykdymas, o pareigūnams, dėl galimo atleidimo ir neaiškių permainų kelia stresą, kenčia darbo kokybė.

Vadovė teigia, kad po šios reformos numatoma atleisti apie 30 proc. pareigūnų. Tuomet kyla klausimas, kas atliks atleistųjų funkcijas. R. Katinienės teigimu, gerokai didesnis krūvis teks likusiems, kuriems gali tekti dirbti vienam už tris, paskaičiuota, kad tai gali reikėti dirbti net 48 valandas viršvalandžių per mėnesį.

Profesinės sąjungos vadovė sako, kad su nauja policijos valdžia jau buvo susėdę prie derybų stalo, tačiau, anot R. Katinienės, su nauja vadovybe bendravimo tradicijos nenusistovėjo, sunkiai pavyksta užmegzti vadinamąjį socialinį dialogą.

Plačiau – INFO TV interviu: http://www.alfa.lt/straipsnis/49972414/policininkai-grasina-protestais-su-nauja-vadovybe-bendravimo-tradicijos-nenusistovejo