Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Praeityje įsižeidęs politikas ieško būdų atkeršyti
2013-02-26

 

Pasak VAITĮPS pirmininko Vytauto Lamausko, akivaizdu, kad N. Puteikis, imituodamas kovą su policija, bando krautis sau politinius dividendus. „Kas jau kas, o Seimo narys tikrai turėtų žinoti, jog tikrasis policijos darbas ir panašių įvykių tyrimas gerokai skiriasi nuo per televiziją rodomų ir , panašu, Seimo narių smarkiai pamėgtų Holivudo serialų apie policijos ir kriminalistų darbą”, - teigia pareigūnų profesinės sąjungos vadovas.

„Mums tikrai nesmagu dėl įvykio, kurio metu nukentėjo niekuo dėtos N. Puteikio žmona ir dukra. Tačiau šioje situacijoje politikų nustekenta policija įrodė, jog sugeba profesionaliai atlikti savo pareigas. Deja, Seimo nario elgesys po nelaimingo atsitikimo parodo, kad politikams jų asmeninės ambicijos ir interesai dažnai yra svarbesni už valstybės problemas. Tuo tarpu jis visas jėgas ir dėmesį galėtų skirti didesnį dėmesį visos teisėsaugos problemų sprendimui, geresniam šios srities finansavimo užtikrinimui”, - sako V. Lamauskas.

Pasak V.Lamausko, susidaro įspūdis, kad praeityje nemalonių santykių su policija turėjęs politikas tiesiog dabar bando atsigriebti ir kerštauja. Primename, kad N. Puteikio nemeilė policijai prasidėjo dar 2006 metais, kuomet būdamas kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vadovu, jis gerokai įkaušęs (tuomet ponui Puteikiui buvo nustatytas sunkus girtumas - 2,56 promilės alkoholio) pateko į policijos areštinę.

Praėjusių metų pabaigoje Seimo Etikos ir procedūrų komisija pripažino, jog Seimo nario N. Puteikio pasisakymai viešoje erdvėje yra ne kas kita, o policijos ir jos pareigūnų žeminimas,  įžeidinėjimas ir nepagarba jiems.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?