Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Prasidėjo pajamų deklaravimas, kviečiame paremti NPPSS ir mūsų šakines organizacijas
2021-03-15

Valstybinė mokesčių inspekcija šių metų kovo pirmąją savaitę pradėjo pajamų deklaravimą už 2020 metus. Jis tęsis du mėnesius, o šiais metais bus galimas tik nuotoliniu būdu.

 

Primename, kad deklaruodami savo pajamas 0,6 proc. pernai sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galite skirti paramai profesinėms sąjungoms. Tad kviečiame Jus tai padaryti, paremiant Nacionalinį pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimą arba mūsų šakines organizacijas – Ugniagesių gelbėtojų profesinę sąjungą, Lietuvos pasienio pareigūnų profesinę sąjungą, Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinę sąjungą, Lietuvos policijos darbuotojų profesinę sąjungą, Viešojo saugumo pareigūnų profesinę sąjungą ar profesinę sąjungą „Ekspareigūnai“.

 

„Visų pirma aš noriu labai padėkoti visiems tiems, kurie mūsų profesines sąjungas, deklaruodami pajamas, parėmė praėjusiais metais. Mums tai yra milžiniška parama ir labai svarbus pasitikėjimo ženklas. Galiu iš karto pasakyti, kad gautos paramos dėka mums pagaliau pavyko įgyvendinti projektą, apie kurį seniai svajojome. Kalbu apie narių gyvybės ir sveikatos draudimą, kuriuo visus mūsų narius apdraudėme pačioje praėjusių metų pabaigoje. Kiekvienas deklaravimo metų mūsų gautas euras buvo ar bus išleistas statutinių pareigūnų saugumui, interesų gynimui, vadinasi – pareigūnų ir bendruomenės labui. Todėl labai noriu paprašyti visų pareigūnų, jų šeimų narių, draugų ir bičiuliu skirti mūsų organizacijoms tuos 0,6 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio“, – sako NPPSS pirmininkas Vladimir Banel. 

 

NPPSS taip pat atnaujino deklaravimui ir paramai skirtą interneto svetainės www.pareigunai.lt dalį. Čia galima ne tik rasti visą informaciją apie tai, kaip buvo panaudota jau gauta parama, tačiau ir visą praktinę informaciją, susijusią su deklaravimo procesu, eiga. Beje, šiemet puslapio lankytojams buvo sukurtas ir instrukcinis video filmukas, kuriame parodomi visi deklaravimo žingsniai nuo prisijungimo į sistemą iki deklaracijos ir paramos formos pateikimo.

 

Remiant profesines sąjungas svarbu žinoti:

 

Sprendimas neskirti šios paramos nepadidins Jūsų asmeninių lėšų – pinigai arba atiteks profesinei sąjungai (apsisprendus paremti), arba liks valstybės biudžete. 

 

Skyrę paramą profesinėms sąjungoms, neatimsite pinigų iš savo vaikų darželio ar mokyklos, remiamos gyvūnų prieglaudos ar visuomeninės organizacijos. 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio galite ir toliau skirti pasirinktoms viešosioms įstaigoms; 0,6 proc. – politinėms partijoms ir 0,6 proc. – profesinėms sąjungoms.

 

– Šiais metais deklaruoti pajamas ir paskirstyti paramą galima iki gegužės 3 d.

 

2020 m. NPPSS ir visos jos šakinės organizacijos buvo paremtos 23 581 euro suma, kuri buvo net 79 proc. didesnė nei prieš metus. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?