Pagalba
1800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Prasidėjo registracija į vaikų vasaros stovyklą ,,Prie Jaunystės slėnio“, NPPSS narių vaikams taikoma nuolaida
2019-04-11

Vaikų vasaros stovykla ,,Prie Jaunystės slėnio“, į kurią kviečiami 9–17 metų amžiaus vaikai, skelbia registracijos pradžią. Šiemet organizuojamos trys stovyklos pamainos, kurios vyks liepos 7–13, liepos 20–26 ir rugpjūčio 09–15 dienomis. Įprasta stovyklos kaina – 150 eurų, o Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) narių vaikams – 130 eurų (kainos galioja užsiregistravusiems iki gegužės 15 d., vėliau kelialapis į stovyklą brangs). Į stovyklos kainą įskaičiuotas maitinimas, stovyklos programa ir profesionalių vadovų darbas.

 

STOVYKLOS VIETA 

 

Stovykla vyksta Užvenčio sodyboje, Kelmės rajone (60 kilometrų nuo Šiaulių ir 24 kilometrų nuo Kelmės). Vienu metu stovykloje gali ilsėtis apie 30 vaikų.

 

APGYVENDINIMAS

 

Vaikai gyvena savo atsivežtose palapinėse sodybos teritorijoje. Stovyklavietė nuolat šienaujama.

 

MAITINIMAS

 

Vaikams tiekiamas sveikas, šviežias maistas, gaminamas stovykloje ant laužo. Į stovyklos kainą yra įskaičiuotas maitinimas 3 kartus per dieną ir 2 užkandžiai.

 

STOVYKLOS VADOVAI

 

Stovykloje dirba kūrybingi, jauni, entuziastingi bei atsakingi vadovai, kuriems taip pat padeda savanoriai.

 

STOVYKLOS PROGRAMA

 

Stovyklos organizatoriai vaikams pažada prasmingą ir įsimintiną savaitę. Stovyklos dalyvių laukia daugybė įvairių užsiėmimų: žygiai, sportiniai žaidimai ir užduotys, maudynės tvenkinyje, filmų ir talentų vakarai bei kitos smagios sveiklos. Be to, stovykloje vaikai bus mokomi pakelti akis aukštyn, ypač į naktinį dangų, ir ieškoti žvaigždynų bei sužinoti įvairių, juos gaubiančių, legendų. Šviesiuoju paros metu vaikams taip pat bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės kosmine tema, kuriose bus piešiamos tatuiruotės ir atliekami eksperimentai. 

 

PASTABOS

 

  • Atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. 
  • Esant blogoms oro sąlygoms stovyklos organizatoriai turi teisę keisti programą. 
  • Detali informacija apie stovyklos vietą, atvykimą ir būtiną daiktų sąrašą bus išsiųsta elektroniniu paštu. 
  • Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 079/a), asmens dokumentą ir apmokėjimo už stovyklą dokumentą. 
  • Stovyklautojas į stovyklą turi atvykti pirmąją pamainos dieną iki 12 val. 
  • Dalyvių telefonai atvykus į stovyklą bus surenkami ir bus saugomi vadovų visą stovyklos laiką (išskyrus tuos atvejus, kai dalyviui telefonu pasinaudoti bus būtina).
  • Paskutinę stovyklos dieną 15 val. vyksta stovyklos uždarymas.
  • Į stovyklą draudžiama atsivežti maisto.

 

Tėveliams, užregistravusiems vaikučius, bus pateikta išsami stovyklos programa ir atsiųsti dokumentai, kuriuos reikės užpildyti. 

 

Registruotis ar registruoti galima telefonu 8 6 992 7741 arba 8 6 576 1575 bei elektroniniu paštu valjurgita@gmail.com. Užsiregistravus reikia sumokėti avanso mokestį (50 eurų). Šį mokestį galima sumokėti bankiniu pavedimu. Atliekant avanso mokestį reikia nurodyti vaiko vardą, pavardę ir stovyklos datą.

 

REKVIZITAI:

 

Jogos ir aikido studija ,,Visata“

Įmonės kodas 162949015

Atsiskaitomoji sąskaita LT567300010146447029

AB bankas Swedbank