Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Prašo įvertinti Kauno raj. veiklos skyriaus viršininko vadovavimo metodus
2018-06-27

Lietuvos policijos profesinė sąjunga (LPPS) kreipėsi į Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininką Darių Žukauską su prašymu įvertinti Kauno raj. policijos komisariato veiklos skyriaus viršininko Vadimo Fedotovo vadovavimo metodus.

 

Profesinės sąjungos turimais duomenimis, V. Fedotovas daro spaudimą, dirbtinai sukuria įtemptas situacijas pareigūnės, profesinės sąjungos narės, atžvilgiu. Pastaroji dėl viršininko spaudimo ir nepakeliamų darbo sąlygų parašė prašymą perkelti ją į II veiklos skyrių.

 

LPPS ir jos nariams, I-ojo veiklos skyriaus tyrėjams, kelia susirūpinimą V. Fedotovo darbo metodai. Tuo tarpu pastarojo elgesys minėtos pareigūnės atžvilgiu kelia pagrįstų abejonių dėl jo gebėjimų atlikti viršininko funkcijas. Pareigūnė – ilgametė tyrėja, pagal rezultatus pirmavusi ir tebepirmaujanti, turėjusi vieną didžiausių darbo krūvių, jos tarnybinė veikla visada vertinta gerai, prieš keletą metų gavo Kauno miesto mero padėką už nepriekaištingą tarnybą, 2016 m. apdovanota pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“.

 

2016 metų pabaigoje pradėjus vadovauti V. Fedotovui, pareigūnė „pradėjo“ neva netinkamai atlikti savo funkcijas. Pareigūnei liepta dažnai atsiskaityti už savo atliekamus darbus. Pareigūnė ne kartą prašė Kauno raj. PK viršininko Aleksėjaus Chramino perkelti ją į kitą skyrių dėl nepakeliamų darbo sąlygų ir įtampos, tačiau pastarasis nepriimdavo galutinio sprendimo.

 

Anot LPPS pirmininkės Romos Katinienės, būtina imtis priemonių ir užkirsti kelią V. Fedotovo savivalei. Šioje situacijoje, anot jos, būtina kaip galima skubiau atlikti V. Fedotovo vadovaujamo skyriaus psichologinio mikroklimato tyrimą, patenkinti pareigūnės prašymą perkelti ją į kitą skyrių ir įvertinti viršininko elgesio jam pavaldžios pareigūnės atžvilgiu veiksmus. Po kreipimosi pareigūnei pasiūlyta pereiti į kitą komisariatą. Ji parašė prašymą būti perkeltai pusei metų, esant tarnybiniam būtinumui.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?